2737
2734
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8444 بازدید | 199 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا با عقل جور در نمیاد 

چرا رویایی فکر میکنه؟ مثل بچه هاست که

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2728
تصورشم سخت بود 😂😂

فک کن مانتو شلوار به تن با شنیون ومیکاپ نظیف 

خرم واردمیشود 

حالا شال میپوشه یا روسری 😂😂

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
عزیزم حسودی به چی اخه  من پارسال عروسی کردم  تموم شده رفته سر زندگی خودمم  حسودی به ...

من ب شما حق میدم..ولی روز عروسیه اونه نباید کسی دخالت کنه بزار همسرش بهش بگه ن...یا بهش قول بده سالگردشون بره اونجایی ک دوس داره و عکس بگیرن..اما ب نظر من شما دخالت نکن..

از حرفاتونم فهمیدم باهاش ح زدین ولی وقتی کوتاه نمیاد شما دیگ دخالت نکن ب برادرت بگو راضیش کنه..

ینی نمیتونه ب خونوادش بگه ک دخترتون درخواست ناعاقلانه داره و یجوری حلش کنه بدون اینکه شما ادم بده بشید

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

ببین زیر۱۵تومن بدی فقط میاد ی خط چشم میکشه و میره شبنم بابا من عروساش دید دیدم عین شهین خانوم سر کوچه درست کرده بودشون😭اون چیزایی ک میبینید ۱۵ب بالا دادن اونجوری گریم شدن دوست خودم شنبه شب عروس مینا کریمی بود۱۰داده بتد بقران ۳تومن میداد ارایشگاه معمولی میشد ماه هیچ کار خاصی براش نکرده بود

عجب دخترا بیفکر شدن

چند سالش پرنسس؟؟؟؟

2738
بعد هیچ درکی از محیط فرودگاه نداره که باید دوساعت قبل پرواز بری و معطلی کلی داره  تاحالا هواپیم ...

اگه نذارید بره تا آخر عمرش کینه میگیره عروسی برادرته خودش می دونه این ریسکو بکنه یا نه تو ولشون کن. با مسوولیت خودشون

یعنی توشهرتون سالن نیس که بره؟خوب میتونه بهترین سالن شهرتون بره با بهترین آتلیه شهر.........فرمالیته میتونه بره تهران

من از وقتی فهمیدم لایق بهترینام🥰که خدا تو رو بهم داد😍دخترم🥰
عزیزم باید دوساعت قبلش حاضر باشی برای چک و تحویل چمدونا و اینا . نیم ساعت فقط تا رسیدن به فرودگاه زم ...

شما سوار شدین؟؟؟

من ک مسافرتامون با هواپیماس میدونم نیم ساعت قبل باید فرودگاه باشیم و وقتش ک برسه چمدونارو حین رد شدن ک بخوای بری سوار بشی ازت میگیرن دیگ ۲ساعت برا چیه و چمدونارو دو ساعت قبل نمیبرن..

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤