2737
2739

حدود یساله باهمیم تا بحال دعوا نکرده بودیم اصلا خیلی همو دوست داریم به نظرم اخترام میزاره همیشه و هر چی بگم گوش میده ولی دیروز گفت میشه پنج دقیقع دم در ببینمت و گفتم که خانواده نمیزارن و .. بحثمون بالا گرفت اول قهر کرد بعدم خیلی عصبی شد گفت اصلا من میخوام برم یه شهر دیگه کلا هم نیسم من که علاف تو نیسم هر وقت تو بخوای بیام و من بخوام نیای و ...بعد شدت گرفت گف اصلا ما بدرد هم نمیخوریم پسر خوب برات زیاد هس منم واقعا تو شوک بودم که چش شده بعد دیگه معذرت خواهی کرد گفت عصبی بودم ولی من دلم صاف نشد. 

ما اصلا به درد هم نمیخوریم

۹۰درصد پسرا اینو تو یه رابطع گفتن بدووووون شک

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بازم چرتو پرتای توی دعوا  

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرفای واقعی و جدی و اون حرفایی که از ته دل هست رو تو عصبانیت میزنن 

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

پری.ود بوده

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
چنسالشه دیدین همو تاحالا؟

من خیلی کاربری شما را دوست دارم

برای رسیدن به هدف خود باید تلاش کرد آن زمان است که که رسیدن به خواسته خود لذت دارد ✌️⭐من دختر خردادم من آدم مذهبی هستم دوست دارم همه کار هامو برای رضای خدا انجام دهم برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید ❤️💚🤍🇮🇷✌️🌹⭐🤟
2738
ما اصلا به درد هم نمیخوریم ۹۰درصد پسرا اینو تو یه رابطع گفتن بدووووون شک

چقدر امضات منه 😂🤧

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
چقدر امضات منه 😂🤧

😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
ما اصلا به درد هم نمیخوریم ۹۰درصد پسرا اینو تو یه رابطع گفتن بدووووون شک

طرف منم وقتی میخواستم کات کنم سگ همینو می‌گفت 😂 و اصلا قبول نداشت خودش تر زده گفتم برو گمشو اصن

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته