2733
2734
عنوان

با عشقم دعوام شد بنظرتون چی کنم اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2077 بازدید | 67 پست
مطمئنا ۵ دقیقه نبوده صدها بار ازین سرخوردگی های ۵ دقیقه ای روی هم جمع شده و نتیجش شده این  میگ ...

اره منم قبول داره حرفاتونو پنج دقه چیزی نیس رو دلش جمع شده بوده یهو حرفا زده دیگه 🤦

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی برا کسی که عاشقع بده

دقیقا

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
حرفتون درسته بعضی وقتا شرایط نیس مثلا من کساییو میشناسم ک هیچکدوم امادگی ندارن و در حد ۸ ۹ ماه کار ...

چیزی که من ازین دنیا فهمیدم اینه که حتی لیلی و مجنونم که باشی اگه رابطه پنهونیت بیش از حد طولانی شه ۹۰ درصد به کات منجر میشه 

حالا کسی اگه دوست داره بخاطر ۱۰ درصد با احساس و زندگیش قمار کنه مختاره

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
2731
چیزی که من ازین دنیا فهمیدم اینه که حتی لیلی و مجنونم که باشی اگه رابطه پنهونیت بیش از حد طولانی شه ...

نمیتونن بگن 

اینا کم نیووردن

جفتشون عزیزای دل خودمن

انشالله ۸ ماه دیگ به همه میگن منم حمایت میکنم برسن به هم 

۴ساله داغون شدن.

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
نمیتونن بگن  اینا کم نیووردن جفتشون عزیزای دل خودمن انشالله ۸ ماه دیگ به همه میگن منم حمایت ...

میدونم که گاهی شرایط گفتنش نیست 

فقط میگم یه حقیقته که این روابط مخفی اکثرا به ازدواج نمی‌رسه  

اینم باید قبول کنیم که خیلی وقتا خود دوطرف از زیر بار تعهد رفتن فرار میکنن همیشه هم بخاطر نبود شرایط نیست 

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
میدونم که گاهی شرایط گفتنش نیست  فقط میگم یه حقیقته که این روابط مخفی اکثرا به ازدواج نمی‌رسه ...

این گوگولیا بخاطر سنشون نگفتن

الان دیگ ۱۹ و ۲۱ هستن

درسشونم خوندن و منتظرن کارشونم جور شه

2740