2737
2734
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 222 پست
خیانت کرد😓😓😓 7_8ماهه که جدا شدیم خانواده ام بفهمن قراره باهاش برم بیرون برام خیلی بد میشه😓😓😓 ...

شاید سرش ب سنگ خورده باشه 

کارش غیر قابل بخشش هست البته

کاربری قبلیم پفکییی بود.7/1/99 .....  
شما شايد ديگه زن و شوهر نباشين ولى پدر و مادرين خيلى كارت خوب بود  من خودم دو سالم بود پدر و ...

منم تو فکرش بودم که برای تولد پسرم همین کارو کنیم

ولی روم نمیشد بهش بگم

ولی امروز اینو گفت و گذاشت به پای جواب مثبتم برای برگشتن😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیانت کرد😓😓😓 7_8ماهه که جدا شدیم خانواده ام بفهمن قراره باهاش برم بیرون برام خیلی بد میشه😓😓😓 ...

فقط امیدوارم هر چی به صلاح تونه پیش بیاد و خوشبخت بشین

به خانوادت هم اگه میخوای بگی

بگو به خاطر پسرت میری 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
🚮

چرا اینکار رو کردی گریم گرفت 😐

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
چه جوری میتونن!! من یک ثانیه نمیتونم از پسرم جدا باشم .چقد آدما با هم متفاوتن

بله کاملا درسته.تازه برادرم دوتا هم بچه از اون یکی خانومش داره🤦

این زجر آورتره!

مامانش بعد جدایی یکبار هم نیومد ببیندش!الان ۸ ساله😢

2738
2706