2737
2739
عنوان

امتحانات نهاییه خیلی استرس دارم 😭

178 بازدید | 19 پست

من کلاس دوازدهم انسانیم. تاثیر معدل تو کنکور هم ۵۰ درصده. معدلم همیشه دوروبر ۱۸ بوده . به نظرتون میتونم امسال معدلمو ۱۹کنم چون امتحان ها نهاییه خیلی سخته میترسم نتونم

چیکار کنم استرسم کم شه دارم میمیرم🥺😭💔

میبینی اسونترم هس از قبل ، نگران نباش . برنامه ریزی کن درس بخون 

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

استرس نداشته باش خودتو بزن به اون راه   

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2740
بچه ها راسته میگن میتونی واسه دیپلم ۴ تا کتابو که افتادی تک ماده کنی؟ قبلا دوتا بود میگن الان واسه ا ...

واسه اینکه قراره سخت بدن ۴ تا شده خاهر

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡

منم استرس دارم 😔 

نگران نباش . من پارسال امتحان میدادم فکر میکردم خیلی بد دادم ولی وقتی ترازا اومد دیدم نه اونقدرا هم بد ندادم ، در واقع به این فکر نکن اگه ۱۹،۲۰ نشی همه چی تمومه 😊 چون وقتی با تمام وجود بخونی و نمره فرضا ۱۷ بگیری میفهمی امتحان سخت بوده و اگه برای تو سخت بوده برای همه هم سخت بوده 😊🌱

2706