2737
2739
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 222 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم کارت خیلی خوب بود .فقط کسی که مادر هست میفهمه حرفت رو .اگر هم شوهرت اخلاقش خوب شده و اصلاح شده و پیشنهادی داد در آینده به خاطر پسرت برگرد .به حرف اینایی که میگن ادم چیزی رو که بالا اورده نمی خوره گوش نده .اگر شوهرت خوب شد برگرد 

والا من واسه آرامش بچه هام حاضرم چیزی رو که بالا اوردم باز بخورم 

ادم سنگ بشه مادر نشه

چقدر بد صحبت میکنید اینکه یه مادر واسه بچش اندازه یکی دوساعت شخصی رو *حتی اگه ازش متنفر باشه* تحمل ...

لطفا موافق کامنت من نیسی ریپلی نکن، وااای😒✋🏽

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 
2738

بعضیا فقط ی چیزی پرت میکنن 

بالا اورده رو نخور باز 

خب شاید خدا خواست دوباره ب هم برگشتن 

شاید قسمت هم 

باشن 

شااید 

شاید هزار تا شاید دیگه 

بنظر من کار خوبی کردی 

اگه دلتون پیش هم هست و همدیگه رو دوست دارین 

کاربری قبلیم پفکییی بود.7/1/99 .....  
لطفا موافق کامنت من نیسی ریپلی نکن، وااای😒✋🏽

شما طاقت نظر مخالف نداری نظر نزار

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
بله هردومون مجردیم متأهل بودم که جرأت نمیکرد همچین پیشنهادی بده میدونه که یه سری چیزها برام خیلی م ...

عزیزم خب چه اشکالی داره برو..  به هرحال شما بخاطر پسرتونم شده سعی کن بری

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  

عزیزم بهترین کار رو کردی

اگر شرایط رو مساعد دیدی برگرد سر زندگیت 

من خیلی ها رو شنیدم که بعدا برگشتن و زندگیشون عالی شده انگار از قبل هیچ مشکلی نبوده اگر دیدی شوهرت خوبه به خاطر پسرت برگرد و زندگی جدید رو با هم بسازین نه فکر کنی این باقی مانده زندگی گذشتست  برای شروع یه زندگی جدید برگرد

2706