2194
2106
عنوان

تاپیک همه گانی😂😂

4674 بازدید | 443 پست

سلام سلام 

خب خب گل های تو خونه محصل های نمونه قول بدید ک تا اخرین صخفه تو تاپیک بمونید😂😂😂

هرکی هر کاربر خوبی ک میشناسه بتکه من اگر در توانم بود همه کاربرای سویت رو تک میکنم برو ک بریمم هوووووو😂😂😂😂😂😍😍😍😘😘😍

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔

@باباکرمدوستدارم2    

@jaaam    

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔

این کاربر ازبهتریناسسس

@پفک1نمکی۲۴    

خودممممم

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه😏هرچند روزهایم با وجود شوهرم به گند کشیده شد اما ماندگارم چون آینده زیبایی در چشمانم پسرانم دیدم...یک روز خواهم رفت و تو خواهی ماند با خواهر مادرت تا میتونی پشت سر من انقد حرف بزن تا بترکی😊

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

@فاطمهگلی76    

2166

@kosaar77    

@اعتصامی    

@_عاشق_حیوانات_    

@ماهگل00 تگ نمیش

@ژیناگلمن    

@mansoureh10    

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
2050
@عسل_جانم     @ماهگل۰۰     @تنها000     @تنهایی؟   &nbs ...

مرسی اجی ولی ارزو با این کاربری نیست🙁

اونی که نمیدونست واسه کدوم غمش گریه کنه (: قهقه زد✨ان‍‌ق‍‌در بغ‍‌ض‍‌م‍‌ون‍‌و #خ‍‌فہ ک‍‌ردی‍‌م ک‍ ‍ہ دیگ‍ہ #گ‍‌ری‍ ‍ہ ک‍‌ردن ‍از #ی‍‌ادم‍‌ون رف‍‌تہ !-..͜ ✨🌚•• تو دلیلِ زنده بودَنمي••
2183
فدات شم خوشگلممممم😍❤🥺......... خیلی گلی مهربون ❤😍.......

ماچ💛

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

@sararty124    

@A&Z527‍ 

@m    

@m-m    

@ستاره_ستاره_ستاره    

بزن امضات آرزو نیستم 😂

این جوری بدتره همه میپرسن پس اگه اون نیستم کیم🙁😂

اونی که نمیدونست واسه کدوم غمش گریه کنه (: قهقه زد✨ان‍‌ق‍‌در بغ‍‌ض‍‌م‍‌ون‍‌و #خ‍‌فہ ک‍‌ردی‍‌م ک‍ ‍ہ دیگ‍ہ #گ‍‌ری‍ ‍ہ ک‍‌ردن ‍از #ی‍‌ادم‍‌ون رف‍‌تہ !-..͜ ✨🌚•• تو دلیلِ زنده بودَنمي••
2191