2752
2734

خب بره چه اشکالی داره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

اووووف من رفتم اینجا انگار همه مادرشوهرشون هیتلرن که بهشون موقع زایماناشون مادرشوهره ی کاری 

ما ایرانیا همینیم فقط می خوایم وقتی یکی ی مشکلیه میگه طرف دیگه میگه اوووو ت نمیدونی چه بلایی سر من اومده همش میخواد خودشو بدبخت تر جلو بده🚶

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بره  نمیره پیش یه زن دیگه...مادرشه یعنی پیش نمیاد واست یه شبایی دلت بخواد خونه پدری بخوابی ...

عزیزم ماه چندم اقدام باردارشدی من ماه گذشته واسه اولین بار اقدام کردم اما ۸ روز جلو افتاد پریودم

خب پس ببین منم مثل شما هست شرایطم و خیلیام مثل ما هستن  ولی به نظر من که الان ۱۴ ساله ازدواج ک ...

۶ ماه پیش زایمان کردم الان باردارم من توقع درک بیشتری رو از همسرم داره چون هر دومون تو تنهایی خیلی گریه کردیم اون چون خانواده اش هستند ببخشید و فراموش کرده الان من توقع دارم من رو درک کنه حساب شده حرف بزنه

2731
خب عزیزم سرش هزارتا جنگ و دعوا ناراحتی پیش بیاد خوبه؟

طرز تفکرامون فرق داره بی خیال بابا من هرچی بگم ساز مخالفت میزنین 

اسی ام فقط اومده تاییدبگیره که اره شوهرم غلط میکنه بره پهلو مامانش بخوابه شمام بگین اره

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
اووووف من رفتم اینجا انگار همه مادرشوهرشون هیتلرن که بهشون موقع زایماناشون مادرشوهره ی کاری  م ...

اتفاقا یکی از اصول روانشانسی همسان سازیه عزیزم 

اینکه کسی که مشکل داره بدونه تنها اون این مشکلو نداره وخیلیای دیگه هم همین مشکلو دارن اروم میشه

عزیزم ماه چندم اقدام باردارشدی من ماه گذشته واسه اولین بار اقدام کردم اما ۸ روز جلو افتاد پریودم

سر بارداری اولم ماه اول

و این یکی تو اوج مطمئن بودن و این که هیچی نشده،

خداخواسته باردار شدم...

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
اووووف من رفتم اینجا انگار همه مادرشوهرشون هیتلرن که بهشون موقع زایماناشون مادرشوهره ی کاری  م ...

عزیزم قربونت برم همه آدم ها مثل هم نیستم میدونم درک این شرایط برای کسایی که انسانیت توشون بالا خیلی سخته چون مواظب رفتارهاشون هستند دل کسی رو نشکنند امیدوارم شما آدم بد و بی انصاف توی مسیر زندگیت قرار نگیره

ایشالا ارامش بگیری.ولی به غیر از شما کلا تو نی نی سایت مادرشوهر و دیو میدونن خودشون رو فرشته فقط رفت ...

دقیقا درسته اینجا همه فقط بدی طرف مقابل رو میگن این اصلا درست نیس  هر رفتاری که شما از دیگرون میبینین  نتیجه فیدبک منفی رفتار خودتون 

اینطوری نیس که شما عالی و ایده آل باشین فقط بقیه به شما بدی کنن اگه رفتارهای خودتون رو باز برسی و دقیق بهش نگاه کنین شک نکنین یه سری رفتارهای منفی توش هست که نتیجه اش رفتارهای منفی طرف مقابلتون

کدوم مادری دلش نمیخواد بره خونه پسرش 

شک نکنین نکات و رفتارهایی منفی از عروسش دیده که ترجیع میده زیاد اونجا نره 

آدم جایی میره که ازش استقبال گرم بشه و محبت ببینه

چرا همچین قضاوتی میکنین پسری که مادرش رو دوست داشته باشه پس محبت و عشق به همسرم بلده . بابا فردا خو ...

اینجا اگه تاییدشون نکنی خورده میشی و میگن تو شرایط ما نبودین.حالا خوبه خودشونم داداش دارن و خواهرشوهرن مادرشونم مادرشوهر..اگه عروسشون یک کدوم از این رفتارهارو با مادرشون داشته باشه بهشون بر میخوره

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
ایشالا ارامش بگیری.ولی به غیر از شما کلا تو نی نی سایت مادرشوهر و دیو میدونن خودشون رو فرشته فقط رفت ...

درسن میگی هیچ انسانی کامل نیست 

اون موقعی که از بیمارستان اومدم بیرون انقدر دردم عمیق بود که نمیتونستم چیزی بگم این رو بچه از دست داده ها می دونن