2737
2739

اینکه پدرو مادر هر کسی براش عزیزه کاملا مشخصه مگه فقط مردا پدرو مادر دارن ؟ خب ما هم پدر و مادر داریم خونواده داریم اما گاهی اقایون مثل بچه ها میشن , بره بیاد دوسش داشته باشه کادو بگیره برا مادرش اما اینم فراموش نکنه الان زندگی خودشو داره مسئولیت همسر و بچه هاشم هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اوایل خیلی مایل به رفت وآمد بودم ولی وقتی تفاوت رو ببینی سرد میشی نیومدنش خونه من بعد زایمان ...

حیف از عمر و اعصابت که بخوای به حرف ها و رفتارهای اونها فکر حنی 

از ذهنت بیرونشون کن ،ارامش داشته باش به خاطر نی نی

دقیقااا مشکلش همینه والا منو جاری و همسر من رفتیم بهش گفتیم تو با ما بیا و کلی خواهشش کردیم ولی میگ ...

اون در اصل از  شماها ناراحت نیس لز پدر شوهرت ناراحته و توقع داره 

وقتی رفتارهای پسراشو با زناشون میبینه با خودش میگه باباشون چرا همچین کارایی واسه من نکرده اینجاس که بحث مقایسه تو ذهنش میاد وسط 

شما اصلا نباید این چیزارو جدی بگیرین سعی کنین برنامه هاتون رو کمتر  به این بنده خدا بگین . از پدر شوهرتونم بخواین بیشتر وقتشو با زنش بگزرونه 

2731
والا بعد میگن چرا فکر میکنید مادذشوهر اذیت میکنه  خب اگه اینا اذیت و اعصاب خوردی نیست اسمش چیه ...

پدرشوهرا همیشه خوبن مادرشوهر من اونروز زنگ زده شام بیایید خونه ما ساعت ۸ شب بود خونه هامون نزدیکه گف شام گذاشتم رباده بیایید باهم بخوریم من گفتم وایسا پسرت از باشگا بیاد ببینم چی میگه اگ اومد چشم من مشکلی ندارم رفته ب پدرشوهرم گفته من زنگ زدم شام دعوت کردم نیومد گف نمیاییم گفتم اخه کی من همچین حرفی زدم 

اتفاقا همینکارو کردم و به استارتر هم‌همین پیشنهادو دادم ولی خب ادم اذیت میشه بازم

درسته عزیرم میگم هر انسانی یه عیبی داره 

بالاخره باید زندگی رو یه طوری سپری کنیم 

هرکسی یه مشکلی داره   شما فقط با شرایط رو واسه خودت آسون  بگیری اذیت نشی

حیف از عمر و اعصابت که بخوای به حرف ها و رفتارهای اونها فکر حنی  از ذهنت بیرونشون کن ،ارامش دا ...

عزیزم من یه مدت بعد زایمان و مرده زایی که داشتم مجبور شدم قرص های ضد افسردگی بخورم الان خیلی سعی میکنم آرامش داشته باشم ولی ای حرف ها دوباره خاطرات رو زنده میکنه واسم وهمسرم درک نمیکنه

اون در اصل از  شماها ناراحت نیس لز پدر شوهرت ناراحته و توقع داره  وقتی رفتارهای پسراشو با ...

والا پدرشوهرمم مرد خوبیه که نگه داشته مادرشوهرمو

من یا جاریم اینجور رفتار کنیم شوهرامون دو‌روزه طلاقمون میدن

از نظر اشپزی و تمیزی خونه در حد زیر خط فقره و فقط توجه میخواد و اینکه همه احترام بزارن بهش و نازشو بکشن و‌خودش هر طور دوست داره با همه رفتار کنه

برای همین میگم مادرشوهر خودشو با عروس مقایسه میکنه

کلا دوست داره جلب توجه کنه مثل بچه های ۱۸ ساله

مثلا پریروز دیدم پدرشوهر زنگ زده که مادرشوهر چند تا قرص برای خواب با هم خورده حالا باید چه‌کنم و ...

همه این کارهاش برای جلب توجهه

حتی باورت میشه کلاس اواز میره؟؟؟؟

2738
چون بین بچه هاش فرق میذاره من بچم شش ماه پیش برد بماند که باهام دعوا کرد تا ۳ ماه خونمون نیومد حتی ز ...

به جهنم ک نیومد به درک ک نیومد

من نمیفهمم چرا شما یه نفرو انقدر بزرگ میکنید ک رفت و آمدش و زنگ زدنش برات انقدر مهم باشه

محل سگ نده بابا

اصلا آرت بیاد درموردش فکر کنی چه برسه بخوای با شوهرت ناراحت شی

عزیزم من یه مدت بعد زایمان و مرده زایی که داشتم مجبور شدم قرص های ضد افسردگی بخورم الان خیلی سعی میک ...

معلومه که درک نمیکنه ....مردا اصلا این مسائل را متوجه نمیشن 

شما فقط و‌فقط به روزهای خوب اینده فکر کن 

به نی نی 

به بزرگ شدنش 

به پیشرفت خودت

حالا گفته دلم میخواد نرفته که 

نه عزیزم ولی اتفاقاتی که بعد از دست دادن بچم واسم افتاد خیلی من رو حساس کرده  الانم که باردارم توقع دارم حداقل چیزی نگه هر روز بره سر بزنه ولی من رو درک کنه

حالا گفته دلم میخواد نرفته که 

نه عزیزم ولی اتفاقاتی که بعد از دست دادن بچم واسم افتاد خیلی من رو حساس کرده  الانم که باردارم توقع دارم حداقل چیزی نگه هر روز بره سر بزنه ولی من رو درک کنه