2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🤣هوای بچگیشو کرده

رفت خونه مامانش ی شیرینی بزار دستش تو راه گریه نکنه😂

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

تعجبم چرا پسرا بعد زن گرفتن انقدر ننشون میشه تاج سرشون😕

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ناراحتی ندارم بگو منم میام کنار تو و مامانت با هم بخوابیم

من نمیخوام برم مامانش خونه من نمیاد من فقط ماهی یه بار میرم سر میزنم گفتم هر وقت خواست بره ولی خب دوست ندارم شب بمونه 

خب بره 

نمیره پیش یه زن دیگه...مادرشه

یعنی پیش نمیاد واست یه شبایی دلت بخواد خونه پدری بخوابی...

زندگی رو انقدر سخت نگیرید.   

چون مادر شوهرم پیره و شهرستان تنهاست تقریبا دو شب تو هفته شوهرم میره پیشش 

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤

مادرشم نبینه ینی😏

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706