2733
2734
همین مادر من ۶ ماه پیش بچم مرد تا سه ماه نیمد خونم تا سه ماه زنگ نزد من نمیگم نبینه بره ببینه ولی شب ...

یک بار دوستاتو دعوت کن شب نشینی کنین

شماها با هم بخوابین خونه ی شما

شوهرتم بفرست به با مامانش بخوابه

جوگیر شده شعار می ده😂

یک بار بره از سرش میفته

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید از نظر اخلاقی شبیه بهم هستن پس در نتیجه با اونا صمیمی تر هست و رفت و آمدش بیشتره.... اگه شما ا ...

درسته گلم ما نمیتونیم آدم ها رو مجبور به حرمت گذاشتن کنیم ولی ایشون اندازه جاری های دیگه از من توقع دارن

2728
اینا فک میکنن شوهر بعد ازدواجش دیگه خانواده ایی نداره.

چى بگم والا الان يه چيز بگيم متهم ميشيم گاهى وقتا ميگم تبادل نظر الكيه گاهى بعضيا فقط دنبال تاييد هستن شايد ما هم گاهى همينطورى ميشيم ولى خودمون حواسمون نيست!!

یعنی دوست داری بیاد خونت بمونه؟

ولمون کن توروخدا

من که پارسال مادرشوهرم اومد رفت خونه پسراش خونه ما نیومد البته شهرامون فرق میکنه

باردار بودم حوصلشم نداشتم که بیاد باورکن

چون یبار اومد یکماه موند وهر روز باهام دعوا میکرد و میرفت بیرون

سر ظهرم باید شوهرم میگشت دنبال خانم بیاد خونه ناهار بخوره ازش متنفرم وهرگز یادم نمیره کاراش

خب پس با اونایی که راهشون دوره رابطش کمتره و شاید به خاطر همین دوری راهه و این طبیعیه تا حدودی مثلا ...

عزیزم فاصله من ۵۰ تا یه ساعت 

با اونا دیگه نیم ساعت و ۲۰ دقیقه ولی طرز فکرش اینه من تو هیچی نیستم شما بیاید اون دو تا پسری که نزدیک تر هستند ازشون به شدت حساب میبره

2738
درسته گلم ما نمیتونیم آدم ها رو مجبور به حرمت گذاشتن کنیم ولی ایشون اندازه جاری های دیگه از من توقع ...

دقیقا از منم توقع داره مثل اون یکی جاریم ولی خب من دیگه اینجای کار مثل اون جاریم رفتار نخواهم کرد

مثلا چند وقت پیش میگفت برا تولدم منو سورپرایز کنید و برام بلیط هواپیما بگیرید برم جایی و جاریم میگفت براش بلیط کیش بگیریم😐🥴

منم تو دلم گفتم مگه برا تولد من مادرشوهر هدیه ای داده که من بلیط کیش براش بگیرم عمرااا اگه بگیرم

اینا فک میکنن شوهر بعد ازدواجش دیگه خانواده ایی نداره.

عزیزم من که نمیگم نره سر بزنه اول بره اونجا بعد بیاد خونه 

امیدوارم هیچ وقت تو شرایط من قرار نگیری که بچه ات رو از دست بدی بعد ۱۰ ساعت درد زایمان تو حیاط بیمارستان باهات دعوا کنند امیدوارم هیچ وقت تو شرایط من قرار نگیری کفن بچه ات خشک نشده بعد یه هفته بره تولد نوه اش بزن برقص اگه من منع کرده بودم نره حرف شما درسته

حق داره ؟

چون با شما ازدواج کرده باید قید خانواده اش و مادری که بدنیا آوردتش و بزرگش کرده رو بزنه . شما خودت فردا عروس دار شدی دوست داری عروستم همین نظرات خودتو داشته باشه

حتی اگه مادر شوهرت این همه بلا سرت آورده

اهوم اشکال نداشت

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
2706