2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

[QUOTE=212937666]آدمیزاد هزاران هزار اشتباه میکنه اگه بخاطر هر گناه بخواد تقاص پس بده ک این زندگی نمیشه و برای زندگی ...[/QUOT این خیانت این جفا این بی معرفتی ن اشتباه،اشنباه یعنی بزنی به ماشین کسی اشتباه یعنی چیزی بشکنه ،نه دل آدم اعتماد ادم

2738
ما که تو زندگی شما نیستیم خودت واسه خودت تصمیم بگیر شاید نظرای دیگران زندگیتو الکی خراب کنه حتی با ه ...

خرابتر از حال الانم،شما هم حرف مشاور میزنید،شما که تجربه داشتید من به شخصه از همه چیز بیزار شدم ،دیگه مطمنن خدایی نیست اگه بود آدمایی خطا کار باید تنبیه میشدن

خرابتر از حال الانم،شما هم حرف مشاور میزنید،شما که تجربه داشتید من به شخصه از همه چیز بیزار شدم ،دیگ ...

منظورت از این تایپ چی بود اینکه نظر بخوای ک از زندگیت کسیو حذف کنی یا دلداری و دردو دل

منظورت از این تایپ چی بود اینکه نظر بخوای ک از زندگیت کسیو حذف کنی یا دلداری و دردو دل

اینکه این آدمی که حتی حرمت این ۱۰ سال نگه نداشت بهم بگه که من تورو نمیخوام درست،لیاقت اینو داره که من هنوز همون آدم عاشق باشم و مثل خودش رفتار نکنم و آرامش زندگیش نگیرم 

2706