2733
2734
عنوان

بهترین وکیل کرج

| مشاهده متن کامل بحث + 4362 بازدید | 41 پست

وکیل خوب اگر خواستین من سراغ دارم.شاید گره از کار یکی باز بشه .  آقای یوسف شاه نظری خیلی کار بلد هستن. یا انصاف و متعهد. تو گوگل اسمشونو سرچ کنید شماره تماسشون میاد .شماره واتساپشون ۰۹۲۱۰۸۴۵۲۶۹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

سلام ما مشکل حقوقی داشتیم سر ملکمون ، حکم صادر شده بود هیچ وکیلی پرونده مون رو نمی پذیرفت و میگفت امیدی نیست 

آقای مصطفی تقوی یک وکیل فوق العاده و منصف و کاملا مسلط و پیگیر تونست رای رو تغیر بده 

اسمش داخل اینترنت هست اینم شمارش (09124462430)

اگه مشکل مالی هم داری بسیار آقای فهمیده ای هست حتما باهات کنار میاد

سلام ما مشکل حقوقی داشتیم سر ملکمون ، حکم صادر شده بود هیچ وکیلی پرونده مون رو نمی پذیرفت و میگفت امیدی نیست 

آقای مصطفی تقوی یک وکیل فوق العاده و منصف و کاملا مسلط و پیگیر تونست رای رو تغیر بده 

اسمش داخل اینترنت هست اینم شمارش (09124462430)

اگه مشکل مالی هم داری بسیار آقای فهمیده ای هست حتما باهات کنار میاد

من هم پرونده خانواده داشتم هم پرونده ملکی که برای مامانم بود

رفتیم دفتر وکالت وحید سید جلیلی واقعا راضی بودیم از همه نظر هم قیمت باهامون راه اومد هم اخرش دوتا پرونده رو رای به نفع مون صادر شد ۰۹۱۲۵۶۶۴۵۱۷شمارشون اینه