2733
2739
دروغ چرا فقط سفر خونه ماشین لباس  شیک رستوران به کسی هم  نمیدم

۵ هزار میلیاردههههه 

تو هی بخور ،هی تموم نمیشه اخه😂😂😂😂

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرمایه گذاری میکردم،جنگل های شمال رو میخریدم،صفحه خورشیدی تو کویرهای ایران می‌ساختم تا با فروش انرژیش به ثروت افزوده بشه و خیلی چیزهای دیگه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2731
مهاجرت خودم وخانواده ام  سرمایه گذاری اونجا تا به مشکل مالی برنخوریم  بقیه اشم برای نیاز ...

اها یه دونه هتل بزررررررگگگگ هم تو اروپا میزدم 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

یه ویلا تو شمال

یه خونه تو اصفهان

ماشین

زمین وطلا برا پسانداز

۲ تا بچه دارم ۳ تا دیگه میارم چون از لحاظ مالی دیگه مطمئن میدونم مشکلی ندارم

برا بابام ماشین میخرم

برا مامانم طلا میخرم

یه سرمایه برا یه مغازه به بابام میدم که دیگه مجبور نباشه تو این سن برود بنایی

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

اول باید بدونم چرا همچین پولی اومدتو حسابم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740
یه ویلا تو شمال یه خونه تو اصفهان ماشین زمین وطلا برا پسانداز ۲ تا بچه دارم ۳ تا دیگه میارم چون ...

بقیه اش؟

اینا که گفتی خوبه بشن صد میلیارد؟ 

۴۹۰۰ میلیارد دیگه اش چی؟😂😂😂

قطعا یه مقدارشو میدادم فقیر قطعا دلم نمیومد بدم ولی آخر زورکی میدادم 😅بعدش خونه واسه مامانم میخریدم تا از پله راحت شه 

یه خونه یه جهاز یه ماشین کلی طلا برا خودم مادرم میخریدم برنامه ای واسه بقیش ندارم نهایت مغازه میخریدم میدادم کرایه به افرادی که نیازمند هستن با کرایه کمتر 

ولی همونقدر که مطمئنم برا مادرم خونه میخریدم همونقدر هم مطمئنم که یه مقدارش میدادم واسه کسایی که عاشق همن نمیتونن بخاطر پول بهم برسن درحد یه زندگی خیلی ساده یه عروسی یه لباس خوب واسشون فراهم میکردم 

خودم نشد به عشقم برسم برا خیلی چیزا یه دلیلش ازدست رفتن املاکش ولی آرزوم اینه یکیو خوشبخت کنم امیدوارم خدا دل بزرگی بهم بده که بتونم روزی به پول رسیدم ازش دل بکنم شاهد خوشحالی یکی باشم آرزوم برا یکی برآورده کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
۵ هزار میلیاردههههه  تو هی بخور ،هی تموم نمیشه اخه😂😂😂😂

خوبیش اینه راستشو گفتم به کسی  نمیدم  ...😁😁ولی درکل اینقدر خیلی زیاده  خدا ان شالله  همه مریضارو شفابده مخصوصا بچه ها میشنوم بچه مریضه  قلبم میشکنه  مسلما  یکار خیری هم میکنیم  مخصوصا واسه کودکان  سرطانی محک

سلام شرمنده مزاحم شدم عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم اگ مایل باشین ی نمونه رایگان درست ...

منم میخوام

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
اول باید بدونم چرا همچین پولی اومدتو حسابم 

فکر کن یچه بیل گیتس بودی،دشمنای بابات فهمیدن و دزدیدنت 

حالام واقعیت رو فهمیدی و برگشتی پیش ددی جونت😂😂😂😂

2706