2737
2739

یعنی واقعا به حس شیشمی معتقدی؟!!!! 

:////

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من حس ششمی ام  بگو

عاقا من .کی ازدواج میکنم ؟غریبه یا اشنا؟سنتی یا عاشقانه؟کجا باهاش اشنا میشم ؟

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
یعنی واقعا به حس شیشمی معتقدی؟!!!!  :////

بحث اعتقاد نیست 

به فال نیک گرفتن یا دلگرمیه 

پولیم بینشون رد و بدل نمیشه 

به نظرم ضرری نداره 

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
2738
من حس ششمی ام  بگو

عاقا من .کی ازدواج میکنم ؟غریبه یا اشنا؟سنتی یا عاشقانه؟کجا باهاش اشنا میشم

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
رتبه کنکورم چند میشه؟ دانشگاه دولتی قبول میشم؟

عزیزدلم

این کاملا بستگی به تلاشت داره

حس شیشم فقط یه حسه 

این موضوعی که مطرح کردی به خودت بستگی داره. اون شخص که پیش شما نیست بدونه تلاشتون چقدره

ان شالله قبول میشی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
عاقا من .کی ازدواج میکنم ؟غریبه یا اشنا؟سنتی یا عاشقانه؟کجا باهاش اشنا میشم ؟

یک سال دیگه

آشنا 

سنتی

مراقب باش همون اول خوب باهاش شرط بزار که‌ هیچوقت حق نداره سرت داد بزنه😊

یک سال دیگه آشنا  سنتی مراقب باش همون اول خوب باهاش شرط بزار که‌ هیچوقت حق نداره سرت داد بزن ...

کجا باش اشنا میشم ؟اخه اطرافم هیچکی نیست 

حست میگه اینبار نی نیم میمونه گلم یا سقط میشه توروخدا هرچی ته دلت گفت همونو بگو بخدا ناراحت نمیشم 😍 ...

حس میکنم ۴رکعت نماز واسه سیدی به نام‌سید محمود بخونی میمونه

البته این تجریه بود