2737
2734
عنوان

وای چقدر خوشکله

267 بازدید | 19 پست

خرید اینترنتی فرشفروش فرش عمده وجزئی به قیمت درب شرکت بدون واسطه۱۲۰۰شانه۷۰۰شانهگلیم وگبه وتابلو فرش پرداخت وجه هنگام تحویل فرش در شهر خودتان۵۰۰هزار تومان زیر قیمت شهرستانهاگرمابی  لینک کانالcarpetdokhtarشماره تماس 09139620601
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرش روشن مد شده ماهم روشن خریدیم

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2742
اره ولی بچه داشته باشی یا مهمون بیاد جیگرت پاره میشه😂

من فروشنده هستم

خرید اینترنتی فرشفروش فرش عمده وجزئی به قیمت درب شرکت بدون واسطه۱۲۰۰شانه۷۰۰شانهگلیم وگبه وتابلو فرش پرداخت وجه هنگام تحویل فرش در شهر خودتان۵۰۰هزار تومان زیر قیمت شهرستانهاگرمابی  لینک کانالcarpetdokhtarشماره تماس 09139620601
2738

نی نی یارو تگ کنم یا زوده تبلیغ نکن دیگه🙄🙄

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
نی نی یارو تگ کنم یا زوده تبلیغ نکن دیگه🙄🙄

تبلیغ نکردم نی نی یار گفتن در فروشگاه تاپیک بزار

تبلیغ نکردم نی نی یار گفتن در فروشگاه تاپیک بزار

شوخی کردم موفق باشی 

نون بُر کسی نیستم😌😌🌹

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
قیمتش چنده

قیمت ۸۶۰۰ 

فرش ۱۲۰۰شانه تراکم ۳۶۰۰

2706