2733
2734
عنوان

خاطره‌ی زایمان طبیعی من😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2438 بازدید | 156 پست
چه قشنگ😍 من واسه زایمان رفتم درد داشتم منو مجبور میکردن همش دراز بکشم دستگاه ب شکمم وصل کردن مردم ...

عزیزم اره خیلی سخته اینکه یجا ساکن بخوابی موقع درد ادم دوست داره به خودش بپیچه🥺

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بااینکه تجربه زایمان طبیعی رو دارم، ولی میترسم😥 خدا بخیر بگذرونه تا بخواد 10 سانت بشه پدر آدم درمیا ...

ان‌شاءالله به سلامتی‌میاد بغلت

استرس رو از خودت دور کن قطعا نتیجه خوبی میگیری

2731
ان‌شاءالله به حق همین شب که تولد پیامبره مهربونی‌هاست💖

واااییی ممنون عزیزدلم انشالله شما هم هررر چی میخواید رو خدا بهتون بده مرسی گلمممم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
عزیزم😂😂  ان‌شاءالله بوقتش زایمان خوب و راحتی داشته باشی بنظرم ورزش‌هایی که کردم خیلی تاثیر د ...

چه ورزشهایی؟من زایمان اطرافیان رو شنیدم فک میکردم من خیلی راحت بودزایمانم ولی توسایت انقدرزایمان راحت خوندم برا من وحشتناک بوددرمقابلشون  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2740
عزیز جای بخیه هات درد نمیکرد یعنی بعد زایمانت راحت میتونستی دیش کنی یا راحت میتوننستی بشینی رو صندلی ...

یکم اذیت بودم ولی خب خیلی مراقب بودم مدام شستشو داشتم با سرم شستشو و با گاز استریل خشک میکردم و سشوار و پماد میزدم.. ولی خب زیاد میشستم روی بخیه که باعث شد یکم دیر جذب بشه

خب همون بیحسیه درد نداره من خالم سر این آمپوله خیلی اذیت شد

همون لحظه منظورتونه یا بعدش؟اگ اون لحظه و میگین یه کوچولو درد داره در حد امپول باسن فقط یکم طول میکشه همین بعدشم من تا خالا شکر خدا مشکلنداشتم ولی ابجیم میگه گاهی جا امپوله تیر میکشه

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
ببخشید میپرسم شرمنده مشکل مق..عدی پیدا نکردید؟

چرا متاسفانه شقاق گرفتم خیلییییی اذیت شدم و هنوزم درد دارم اما کمتر شده

دکتر گفت ربطی به نوع زایمان نداره بخاطر بارداریه که فشار روی پایین تنه هست

خداروشکر عزیزم من اصلا دنبالشم نرفتم دکترم خیلی اصرا.ب طبیعی داشت ولی من از خودم عرضه ندیدم

عزیزم عیب نداره مهم الان دسته گلاتن که پیشتن🥰

2706