2752
2734
عنوان

خاطره‌ی زایمان طبیعی من😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2440 بازدید | 156 پست
من طبیعی بودم با اینک درد داشت ولی عاشقش شدم❤️❤️

میدونی بعدش آرومی درد نداری انگار یه کوله بار سنگینیو از روی‌دوشت برداشتی چون ذوق دیدن بچتو داری دردشو تحمل میکنی و بعدش آرومی همینه که انقدر شیرینه🥰

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جا بخیه ها پیدا نیس؟اذیتتون نمیکنه؟

نه عزیزم

زود به دادش رسیدم دکتر بهم پماد ترمیمی داد و خودم خیلی مراقب بودم اصلا جای بخیه نمونده و گوشت اضافه هم نیوردم با اینکه زیاد بود بخیه🙂

تازه میگن سزارین خیلی سخته شما سزارین بودی راضی؟ 

عزیزم من سزارین بودم خدا شاهده اندازه یه پریودم درد نکشیدم فکنم هر ادمی فرق داره باهم نمیخام تبلیغ سزارین کنم ولی من سزارین و بیشتر میپسندم 

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
منم همینجوری بودم میگفتم بی برو برگشت سزارین😅 ولی واقعا ترسم از روی ناآگاهی بود نذارید ترستون از رو ...

خداروشکر عزیزم من اصلا دنبالشم نرفتم دکترم خیلی اصرا.ب طبیعی داشت ولی من از خودم عرضه ندیدم

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
روستان من اول کیسه آبم پارچه میشا بعد میرم بیمارستان بهن آممول میزنن دردام شروع مبشه به نظرتون اگخ و ...

اره عزیزم حتما برو بیمارستان خطرناکه

عزیزم من سزارین بودم خدا شاهده اندازه یه پریودم درد نکشیدم فکنم هر ادمی فرق داره باهم نمیخام تبلیغ س ...

جدی؟اینکه الان میان واسه بیحسی آمپول میزنن تو نخاع شما تجربه ش کردی؟

ای جوونم اولین کسی بودی که انقدر قشنگ این لحظه رو تعریف کردی همیشه وقتی بحث زایمان میشه استرس میگیرم ...

عزیزم😂😂  ان‌شاءالله بوقتش زایمان خوب و راحتی داشته باشی

بنظرم ورزش‌هایی که کردم خیلی تاثیر داشت

آره شما چه بیمارستانی بودین چه شهری؟

هر بیمارستانی خواستی بری برای سزارین حتما پمپ درد بگیر.برلی ساعتای اول اب رو اتیشه.بعدشم فقط یکی دوتا شیاف نیازه و دیگه درد نداری.  

خدای مهربون شکرت😍
2706