2737
2734
عنوان

متاهلا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 151 پست

چجوری میشه دوست پسر رو پروند؟ یعنی جوری که بره و برنگرده،کامل فراموشت کنه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
نه الان تو این سن ۳۰ ساله هام ازدواج میکنن چون شرایط سخت شده اونام حق دارن ادم ۴۰ سالم حق داره حتی&n ...

بهش فک نکن برات پیش بیاد به ظاهرت برس.من هرجا میرم چند نفر پیدا میشم .مردا عقلشون به چشمشونه .بعد اعتماد بنفس داشته باش .مغرور جذاب و لبخند خوشگل 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما متاهلی؟☹

با اجازه برو داستان عاشقیم بخون بخاطر بعضی کاربر فضول ادامه شو نزاشتم

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
2728

من با شوهرم  دوست بودیم 

بین 

اعتماد  به نفست بالا باشه خودت رو بالا بدون  آویزون و بد پیله  نباش بذار اون دنبال تو باشه

از خانواده ات و جزئیات زندگیت نگو  کليات خوبش رو بگو 

درس بخون مستقل باش روی پای خودت باش 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2740

دوست پسرم شوهرم شد ،رازش وفاداریم مهربونیم در کل انسانیتم بود بعد ۵ سال ازدواج کردیم عاشقم شد اوایل فک می‌کرد من تظاهر ب خوب بودن و...میکنم تا یکسال پیش ک پی برد واقعا خوبم بعد یکسال اومد خواستگاری 

یکی میگفت یه دختره هفته ای یه بار بامادرش میرفته توفرودگاه با چمدون به بهونه ی تاخیر پرواز اونجا میشسته تا اینکه یه شوهر پولدار ازونجا پیدا میکنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
وای چی خفننننننن فک کنم قسمتتون بوده😍

حتما

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
۲۱. برام عجیبه همش سن میپرسین .فک میکنین کسی ک این تاپیکا رو میزنه ترشیدس عایا؟

بله آخه ۲۱ سال سنی نیست حالا حالا وقت داری

تازه نیاز به تور کردن نیس تا قسمت نشه جور نمیشه

قسمتی که خودت بزور بهم برسونی خوب از آب در نمیاد بسپار دسته خدا خودش سبب میسازه