2726
عنوان

متاهلا بیاین

1365 بازدید | 151 پست

نحوه تور کردن شوهرتونو ب ما نیز یگویید. اگ از سیاست خاصی استفاده کردین ب ما بگین. یا اگ ذکر بخصوصی خوندین.اوناییم ک دوس پسراشونو ب شوهر تبدیل کردن راز موفقیتشونو بگن.الان تو این دوران کرونام ک رفت و امدا کم شده کجاها بریم در معرض دید باشیم؟

چند سالته 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

لطفا بشین سر جات و از مجردی لذت ببر اینور هیچ خبری جز بدبختی نیست 

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیل بودیم... 

ولی اینکه خیلی سطح بالا خودم میگرفتم بی تاثیر نی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2728
۲۱. برام عجیبه همش سن میپرسین .فک میکنین کسی ک این تاپیکا رو میزنه ترشیدس عایا؟

بله مهمه یچیز عادیع .دختری که سی سالش بشه حق داره کمی نگران باشه .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
لطفا بشین سر جات و از مجردی لذت ببر اینور هیچ خبری جز بدبختی نیست 

شاید شما انتخاب درستی نداشتید

لطفا اینجوری نگین تو دل ماها مجردا رو خالی نکنین

من یه عالمه ادم میشناسم ک دوران متاهلی عالی رو دارن سپری میکنن

مهم یه ازدواج عاشقانه و موفقه نه هر ازدواجی

امیدوارم به آرامش برسید

ای بابا مگ انتخابت خوب نبوده شاید☹

گشتم نبود نگرد نیست ،خوب رو ميگما 

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
2706