2737
2734
عنوان

متاهلا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 151 پست
شاید شما انتخاب درستی نداشتید لطفا اینجوری نگین تو دل ماها مجردا رو خالی نکنین من یه عالمه ادم میش ...

امید وارم همین باشه ک میگید

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

کلاس خصوصی میزارم واستون

جلسه ای ۱۰۰ تومن😐😐🤚

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گشتم نبود نگرد نیست ،خوب رو ميگما 

واقعا فک میکنن خبری هست 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2731
خخخخ من تو اینستا با شوهرم آشنا شدم و بهش گفتم اگه قصدت ازدواج نیست من مایل نیستم ادامه بدم  ( ...

واااای خواهشا یکم از راز موفقیتت بگو من تو اینستام بهم خیلی پیشنهاد میدن میترسم ک سرکاری باشه 

شاید شما انتخاب درستی نداشتید لطفا اینجوری نگین تو دل ماها مجردا رو خالی نکنین من یه عالمه ادم میش ...

والا همه مینالن

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره

نمیدونم قسمت شاید من با همسرم تو دندانپزشکی اشنا شدم همسرم اونجور که شنیدم از زن جماعت خوشش نمیوند کلا شخصیتش لوطیه و زیر بار ازدواح نمیرفت کسی هم حرات گفتن زن بگیر رو نداشت ی دفه اومد منو دید بعد دو هفته که مادرش بهش گفته بود به ازدواج فک کن اونم گفته بود من ی دختره رو دیدم اگه شد اونو میخوام اکه نشد دیگه حرف زن ازدواج نزنید منم اصلاااااااااا قصد ازدواج نداشتم و داشتم به مهاجرت فک میکردم که اومد باهم صخبت کردیم حدود ی ماه دوست شدیم رفت امد کردیم بعد گفت میام خواستکاری منم گفتم بیا 🤦🤦🤦🤦🤦😂😄😄

2738

ی روز ک من داشتم میرفتم خونه ،توی کوچه منو دیدو گف اقای فلانی منزلشون تو همین کوچس ، شمامیشناسیدشون و...

دو روز بعدش اومدن خواستگاری

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
بله مهمه یچیز عادیع .دختری که سی سالش بشه حق داره کمی نگران باشه .

نه الان تو این سن ۳۰ ساله هام ازدواج میکنن چون شرایط سخت شده اونام حق دارن ادم ۴۰ سالم حق داره حتی 

واقعا فک میکنن خبری هست 

بخدا شاهزاده اسب سفید فقط یک ماه اول مهربونه یه داد ک بزنه تازه اگه خوب باشه دست بزن نداشته باشه اون موقع میفهمن

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
اوف اوفشو چکار کنیم خواهر

ا ف اوف چیع🤣🤣

واااای خواهشا یکم از راز موفقیتت بگو من تو اینستام بهم خیلی پیشنهاد میدن میترسم ک سرکاری باشه 

خب باید طرفتو بشناسی من کل فالوراشو کامنتاشو زیر پست اونا کامنتای بقیه زیر پست شوهرمو خاله و دایی و …. تا فیها خالدونشو کشیدم بیرون بعد زیر یکی از پستاش کامنت گذاشتم فالو کرد در واقع دون پاشیدم. بعد اجازه دادم شب شد یه استوری ملایم گذاشتم 🤣 ریپلی کردن همانا و شروع دوستی یه هفته حرف زدیم بعد رفتم دیدمش شوهرم من البته نظامیه یکم دست به عصا بود خودشم 

2706