2737
2734
عنوان

متاهلا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 151 پست
اخه زدن خط قرمزه ،دیگه مگه بعدش احترامی میمونه برای ادامه🤔نترسوندیش که طلاق میگیری یا مثلآ مهریه اج ...

نمیترسه تعهد هم داده ولی باز کار خودشو میکنه

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
اره میدونم سنی نبس و دیر نیس ب قسمتم اعتقاد دارم فقط صرفا خواستم بدونم شما خانوما اگ کار خاصی کردین ...

من که به شخصه کاری نگردم...قسمت خودش جور شد

من خیلی اعتقاد به قسمت و خواسته خدا دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قطعا هر رابطه  ای وابستگی  میاره بعد جدایی  خیلی سخت و واقعا آسیب میبینیم  نبای ...

اره چون خودمو میشناسم ک احساسیم و زود وایسته میشم رد میکنم منتظرم ی خواستگار سنتی خوب بیاد برام(داشتم ولی اونا باب دلم تبودن)

امممم خب مامانش منو دید بعد به پسرشون گفتن دختر خانوم وخوبیه خوشگل و فلان 😁😍☺ بعد اومدن خواستگاری ،شوهرم همیشه تعریف میکنه میگه بعد خواستگاری که رفتم قلبمو خونتون جاگذاشتم تا برگشتم که رسمی کنیم عقدو اینا و میگه عاشق چشمات و لبخندت و نجابتت شدم😁😍 دی ماه امسال که بیاد شب یلدا میشه چهارمین سالگرد ازدواجمون... خداروشکر همه چی خوبه...خواستگار زیاد داشتم ولی واسه هرکدوم بهونه میاوردم دیگه باید قسمت باشه فقط

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍
2731

من و شوهرم ده سال با هم دوست بودیم و پای هم وایسادیم منتظر موندم تا رفت خدمت و کارش راه انداخت با همه سختیاو ... به هم رسیدیم سیاست خاصی نمیخواد همین که هیچ وقت به هم دروغ نگین و محبت و عشق بینتون باشه کافیه خداروشکر ما زندگی خیلی خوبی داریم و دوست و همدم و رفیق و همه زندگی همدیگه هستیم 

زندگی متاهلی با عشق خیلی شیرینه😊

واقعا بینهایت با حرفت موافقم ولی گاهی وافعا تنهاییم روم فشاره

منم تنهایی اذیتم می‌کرد مخصوصا باش در ارتباط بودم و عاشقم نبود ولی اینو بدون ازدواج پایان همه مشکلات نیست ،درسته ازدواج خوب قشنگه ولی پر مسئولیت بنظرم فقط از خدا زندگی خوب آرامش و...بخاع

2738
من که به شخصه کاری نگردم...قسمت خودش جور شد من خیلی اعتقاد به قسمت و خواسته خدا دارم

منم خیلی معتقدم ولی گفتم بپرسم ببینم شماها جای خاصی رفتین یا رفتار خاصی داشتبن یا نه🙂امیدوارم زودتر قسمت منم باشه دلم هوایی شده نیاز ب ی همدم دارم تنهاییامو دوس ندارم

نمیترسه تعهد هم داده ولی باز کار خودشو میکنه

اخه نمیشه که سوار میشن اینطوری😢من یکی دوبار الکی رفتم سر کمدم ینی که لباس بپوشم سریع اومده از دستم گرفته بوسم کرده ،زَهرِ چشم گرفتم اینطوری😁👍

امممم خب مامانش منو دید بعد به پسرشون گفتن دختر خانوم وخوبیه خوشگل و فلان 😁😍☺ بعد اومدن خواستگاری ...

ای جاتم الهی شکر عزیزم🤩😍اره منم ب قسمت معتقدم تاحالا هیچکدومشون ب دلم نشستن😫خداکنه قسمتم جور شه ی ادم خوب مطابق با معیارام برام دعا گن

ای جاتم الهی شکر عزیزم🤩😍اره منم ب قسمت معتقدم تاحالا هیچکدومشون ب دلم نشستن😫خداکنه قسمتم جور شه ی ...

ان شاءالله همه چی تو زمان درستش میرسه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍
2706