2737
2734
عنوان

متاهلا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصفهونی نیستم ولی اصفهونیارو دوس دارم😍

دلت اصفهانه پس 🤣🤣

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
بله آخه ۲۱ سال سنی نیست حالا حالا وقت داری تازه نیاز به تور کردن نیس تا قسمت نشه جور نمیشه قسمتی ک ...

اره میدونم سنی نبس و دیر نیس ب قسمتم اعتقاد دارم فقط صرفا خواستم بدونم شما خانوما اگ کار خاصی کردین ب ما هم بگین

2731
آفرین تازه مال تو خوب بودهاااا مال من از عقد فش میداد تا دست بزن بعد سه سال

اخه زدن خط قرمزه ،دیگه مگه بعدش احترامی میمونه برای ادامه🤔نترسوندیش که طلاق میگیری یا مثلآ مهریه اجرا میزاری🤔

مثن پیشنهاد میدن ادم حسابیا ولی رل من رد میکنم مینرسم اسیب ببینم چیکا کنم بنظرت؟

قطعا هر رابطه  ای وابستگی  میاره بعد جدایی  خیلی سخت و واقعا آسیب میبینیم 

نباید خیلی  رابطی عاطفی  نزدیک  نداشته  باشی دیدی طرف اهل ازدواج  نیست و فقط میخواد  خوش گذرونی  کنه  و سو استفاده  اصلا ادامه  نده 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
 مث میگ میگ یهو محو میشه 

👌😂

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2738
چنتا دوست اصفهانی دارم عاشق لهجشونم فقط حرف بزنن من گوش بدم

وووووو دخترت یا پسر؟؟

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

والا مارو تور کردن تا دلش م بخواد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
چشم عزیزم انشاالله ی بخت خوب ب زودی قسمتت بشه مهم نیست چ زمانی ازدواج کنی مهم اینه ک همسرت چقدر شراف ...

واقعا بینهایت با حرفت موافقم ولی گاهی وافعا تنهاییم روم فشاره