2733
2739
عنوان

سلام به همه به جز اونایی که خورشت کرفس دوست ندارند

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 86 پست
خوبیشم اینه بچه هادوس ندارن تنهایی میخورم 😁

من مجردم به ابجیم نمیدم 😁

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نسکافه رو دوست دارم. ولی تو شیرینیا همیشه سفیدارو میخورم.

نسکافه هم ی جورایی طعمش شبیه کاکائو هستا 😋کلک😉

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
شکلات شناسیا😂😂

اره فروشگاه که میرم سرم فقط تو غرفه شکلات و نسکافه و کاپوچینو ،قهوه هات چاکلته ،مامانم میگه نمیخای کلتو بیاری بیرون😂

اگه دوس داره بده دخترگناه داره

مهم نیس براش 

مامانم میگه بده برای قلب من و بابات خوبه😁

2740
نسکافه و کاپوچینو رو دوست دارم ولی. با کاکائو مشکلم کمتره

هات چاکلت رو امتحان کن مطمئنا خوشت میاد

😂😂😂

مامان و بابام خودشون شکمو هستن

مامان و بابام خودشون شکمو هستن

واییی خیلی هم خوب بدنگذره بهت خونه بابات😕

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
اسی چرا دستورپخت خورشت کرفستو نگفتی؟ 

مثل خورشت عادی دستور خاصی نداره 

گوشت   پیاز و سیر و ادویه رو تفت میدم یه قاشق رب میزنم کرفس میریزم یه تیکه از سبزی قرمه هم بندازی خوب میشه ننداخته هم عیب نداره 

بعد میزاری میپزه و آخر پختش نمک و قره قروت یا آبغوره میزنی 

یه نفر تو سایت میگفت من لواشک ترش به  تیکه های کوچیک تقسیم میکنم میریزم توش خیلی خوب میشه ولی من اینو امتحان نکردم هنوز

[QUOTE=212785635] مثل خورشت عادی دستور خاصی نداره  گوشت   پیو ادویه رو تفت 

رب انارم میشه ریخت؟ 

بعد برگای کرفسم میریزین یافقط ساقه ها

لوبیا چی؟ 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂