2737
2734
عنوان

سلام به همه به جز اونایی که خورشت کرفس دوست ندارند

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 86 پست
اها یادم رفت لوبیا هم باید بریزی اولش با گوشت و... رب انار نمیدونم نشنیدم  برگ و ساقش هردو&nb ...

خیلی ممنون🌹🌹

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی خیلی هم خوب بدنگذره بهت خونه بابات😕

خداییش نه بد نمیگذره 

موندم ازدواج کنم یانه واقعا 

چون پشت دستم از هیچی خالی نیس واقعا 

فقط مامانم اخلاقش خوب نیس ازم توقع داره خخیییلی زیاد

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
خداییش نه بد نمیگذره  موندم ازدواج کنم یانه واقعا  چون پشت دستم از هیچی خالی نیس واقعا&n ...

به ایناخلاق مامانت بدنگو  دیگه خیلی راحت باشی نمیتونی خونه شوهرسرکنی 

چندسالته؟ 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
به ایناخلاق مامانت بدنگو  دیگه خیلی راحت باشی نمیتونی خونه شوهرسرکنی  چندسالته؟

32

چرا بده اخلاقش بخدابده

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
به ایناخلاق مامانت بدنگو  دیگه خیلی راحت باشی نمیتونی خونه شوهرسرکنی  چندسالته؟

همش در حال مقایسه هس 

نمیذاره خودم باشم 

من خو واقعیم رو دوس دارم

نمیخام نقش بازی کنم مثل بقیه

مثل خورشت عادی دستور خاصی نداره  گوشت   پیاز و سیر و ادویه رو تفت میدم یه قاشق رب میزنم ک ...

من لوبیا هم میریزم عالییییی میسه و اینکه رب انار هم میتونی بریزی و اینکهههههرب گوجه نمیزنم

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2738
32 چرا بده اخلاقش بخدابده

فک کردم سنت کمه نه دیگه شما وقتشه ازخونه پدری دل بکنی 😁😁

همش در حال مقایسه هس  نمیذاره خودم باشم  من خو واقعیم رو دوس دارم نمیخام نقش بازی کنم م ...

بیشترمادرا اینجورین دوس دارن بچه هاشون اونجوری که دوس دارن باشه