2737
2739
عنوان

خواستگار قد کوتاه تر از خودم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5372 بازدید | 142 پست
ببین  منم خیلی بلندم بعد با یه آقایی بودم که رابطمونم خیلی جدی بود دقیقا مثل شماا که میگی من بل ...

وای که چقدر همین بی فرهنگی ی عده آدمو آزار میده. من حتی از فامیلم میترسم چ برسه خیابون . ی ناهار رفتیم بیرون سعی می‌کردم دور تر ازش راه برم. اعتماد به نفسم نابوده😐

عزیزم از کجا مشخص نفر بعدی که اومد قدبلندتر باشه؟؟؟ یا خوبیهای این و داشته باشه؟؟؟؟ نمیشه دنبال یه ...

اره مهم نیست . و اتفاقا یجوری رفتار میکنه انگار من از آسمون براش افتادم😓 اصلا تو دلم شرمنده م که این تاپیک رو زدم ولی دیگه دلم داشت می‌ترکید نمیتونستم حرف نزنم 😓😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کسی تو زندگیش یه مشکلی از ظاهر داره ولی گفتی اخلاقش و شرایط مالیش خوبه ب نظر من یکم صبر کن تو تنه ...

ممنون از نظر خوبتون عزیزم 

درست میفرمایید 

شاید لازم باشه بیشتر صبر کنم بعد تصمیم نهایی رو بر مبنای اخلاقشون بگیرم 

2728
واقعا؟ چقدر جالب 

بله حس بهتری بهم میده و این که غرور کاذب ندارن

خودشونو برتر و بهتر از خانمشون نمیبینن

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2738
مشکل اینه عیب دیگه ای نداره😂  ممنونم گلم

دوستم شرمندم که میخوام رک و واضح صحبت کنم:

ببین گلم تو به هر حال تجربه یه جدایی رو داشتی

ولی ایشون مجردن

همین که تونستن خانوادشون رو راضی کنن

خدارو شکر کن

اگه‌حسن هایی که داره خیلی بیشتره ازین مورد بگذر

دوستم شرمندم که میخوام رک و واضح صحبت کنم: ببین گلم تو به هر حال تجربه یه جدایی رو داشتی ولی ایشون ...

عزیزم دشمنت شرمنده ولی فکر میکنم شما باید طرز فکرتون رو اصلاح کنید 

همین که تونستن راضی کنن؟ 

چرا؟ چرا فک میکنید منت میکنن به خانومایی که جدا شدن 

بعضی ازین خانوما انقدر حسن دارن که جدایی شون توش گم میشه و آقا پسر از خداشم هست. 

چه بسا دختر خانومای مجردی که از هزار تا ازدواج کرده و جدا شده جلوترند.

اگه نظری ندارید لطفا دل هم نشکنید. من پرسیدم با قدشون چکار کنم فقط همین

ببین ب دلت نشینه تا آخر عمرتم نمیشینه

من شوهرم یه فرشته درست وحسابیه یعنی همه میگن خوش ب سعادت

قیافه ش ب دلم ننشسته واندامش پیش خودم گفتم درست میشه مهرش ب دلم میشینه

ننشست

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2706