2737
2734
عنوان

خواستگار قد کوتاه تر از خودم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5413 بازدید | 142 پست
چ جالب  قد بلند که از معیارهای زیبایی هست  دخترای قد بلند ب مراتب طرفداراشون بیشترم  ...

شاید درست باشه عزیزم ولی متاسفانه نمیدونم چرا اکثر آقایون قد کوتاه جذب ماها میشن. 

شاید درست باشه عزیزم ولی متاسفانه نمیدونم چرا اکثر آقایون قد کوتاه جذب ماها میشن. 

اقایون چ قد بلند چ قد کوتاه دخترای قد بلند رو جذاب میدونن بهرحال معیار زیبایی هست و دخترای قد بلند بیشتر تو چشمن کلا

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زن عموم از عموم ده سانتی بلند تره ولی خدا را شکر مشکلی تا حالا نداشتن چون اجازه دخالت به کسی نمیدن بس که محترمانه با هم رفتار میکنن فقط تو نی نی سایته که شوهراشون همه قد بلند و رعنا هستن

بنظرمن قد و قیافه و اینا نه اینکه اصلا مهم نباشه ولی ملاک و معیار نیست اونم واسه ازدواج گلم خودت میگس ازدواج دومته توازدواج اولت طرف قد و قواره و قیافه اش اکی بود که بله دادی ولی ببین زندگیت چی شد پس خودت بهتر تجربه داری مهم انسانیت و اخلاق هستش بازم بنظرمن 

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم
2740
خب الان بیشعوری نیست اگه بهش بگم دلیل جواب منفیم چیه؟  آخه تحصیل کرده س، دوتا شغل داره، خانواد ...

بنظرم بگو بهش جوری ک ناراحت نشه مثلا بگو تو قد طبیعی خودته ولی من بلندم احساسات دبیرستانت هم بگو و اینکه حسس شدی شایدحرفی بزنه که قانع بشی و دیگ این حس بد رو نداشته باشی به هر حال بهتره بگی دلیلت رو 

ببین  منم خیلی بلندم بعد با یه آقایی بودم که رابطمونم خیلی جدی بود دقیقا مثل شماا که میگی من بلند اون ریزو لاغر من مشکلی نداشتم ولی تو خیابون‌نکاه ها بد بود خیلی اذیت میشدم

2706