2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشماتو بشور یا عینکتُ تمیز کن

.شبیه  بچه  دو  ساله  جواب  میدید !!!!

یعنی  چی  عینکتو تمیز کن؟  من  که  عینکی  نیستم ...یعنی چی چشماتو بشور!!!

نظرمو  گفتم    شما  هم  نظرتو  بگو   ولی  نه  مثل  بچه  دو  ساله 

اسم طرفدارهاش میخوای بیاری اول وضو بگیر 

آب در دسترس نیست ، میشه تیمم کنم ؟؟😂😂

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
⭐️💙⭐️ 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

بعد از تمام اتفاقاتی که افتاد از پرسپولیس و هرچی تیم داخل ایران متنفر  شدم

منی ک ضربان قلبم تو هر بازی بالا میرفت

الان حتی نتایجشم نمیبینم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
من فوتبالی نیستم ولی از استقلال بیشتر خوشم میاد

آخه همه استقلالیا همینن دیگه، از فوتبال سر در نمیارن، عین خودتن،،، وگرنه طرفدار اس دق لال نمیشدن که 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آقا هستم آقا 😐 مواظب باشید ریپلای نکنید بعدش بگید تازه فهمیدم کاربر آقا هستی!!! 
بعد از تمام اتفاقاتی که افتاد از پرسپولیس و هرچی تیم داخل ایران متنفر  شدم منی ک ضربان قلبم تو ...

اره والا 

یکی دیگه مشهور میشه و پول شو میگیره 

یه عده دیگه حرصشو میخورن...

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
آخه همه استقلالیا همینن دیگه، از فوتبال سر در نمیارن، عین خودتن،،، وگرنه طرفدار اس دق لال نمیشدن که ...

من تو عمرم فوتبال نگاه نکردم ، چون اصلا علاقه ندارم 

ولی چون رنگ آبی رو دوس دارم ، میگم استقلال 

وگرنه برد یا باخت شون برام مهم نیست 

بعد از تمام اتفاقاتی که افتاد از پرسپولیس و هرچی تیم داخل ایران متنفر  شدم منی ک ضربان قلبم تو ...

و من 

دیگه کلا از همه چی بدم اومده کاش میتونستم مثل قبل بهشون نگاه کنم دیگه حتی بازیای تیم ملیم هیچ حسیو درونم بیدار نمیکنه

هیولاها متولد میشوند یا ساخته میشوند؟!
2706