2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل چی؟منم مثل شما خالم یه زن خیلی معتقده اهل دروغم نیست با دوتا دخترش تو خونش زندگی میکنن خونش جن د ...

بعد مثلا تعریف میکرد که خود به خود دسته جارو شون از یه سمت اتاق به یه سمت دیگه کشیده میشده

یا فاصله پنجره های خونه شون از زمین کم بوده، نصف شب سگ ها میومدن به حالت ایستاده ،دستاشونو رو لبه ی پنجره اینا مینداختن و به یه نقطه از خونه شون خیره میشدن پارس میکردن

2728
بگو همه چی باورم میشه

شوهرش رفته بوده تو حموم یکی شبیه دختره میره بش سیگار میده

بعدتر میگه ****چرا برام سیگار آوردی

میگه من نبودم

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
انقد از این چیزا واسم پیش اومده که باورم میشه..چی هست؟

گفتم بیا بخون🤗

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
بعد مثلا تعریف میکرد که خود به خود دسته جارو شون از یه سمت اتاق به یه سمت دیگه کشیده میشده یا فا ...

یاحسین من بودم بخدا پامم اونجا نمیذاشتم...خاله منم همینن یه کت و شلوار نو و سفید رنگ میذاره تو کمد دیواریشون بعد چندماه که خواست جایی بپوشه اوردش بیرون روش پر خون بود نشونمون داد...یا تقلید صدا میکنن وسایلو جابه جا میکنن و میبرن

شوهرش رفته بوده تو حموم یکی شبیه دختره میره بش سیگار میده بعدتر میگه ****چرا برام سیگار آوردی میگه ...

بنده خدا خوب سکته نکرده..من‌یه تجربه این مدلی دارم اون لحظه که مامانم گفت من نبود از ترس روح از تنم رفت انگار

2738
بنده خدا خوب سکته نکرده..من‌یه تجربه این مدلی دارم اون لحظه که مامانم گفت من نبود از ترس روح از تنم ...

دقیقا تو خونه مام همچین چیزایی شنیدم ولی دیگه در حد صدا بود 

مثلا مامانم میگف نصف شبی تو سکوت مطلق از اتاقشون صدای پیرزن شنیده بودن یا خواهرم یه سری میگف صدای منو شنیدن. درحالیکه من اون موقه اصلا خونه نبودم و دانشگاه بودم

برادرمم قسم میخورده که واقعا شنیده

نمی‌دونم این ربطی داره یا ن ولی ی بار شب بود دراز کشیده بودم بخوابم احساس کردم یکی موهامو کشید ،موهام گیس بود

به مامانم گفتم ،گفت شاید به تختت گیر کرده کشیده شده ولی من تختم چیزی نداشت که بهش گیر کنه 🤷🏻‍♀️

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2706