2737
2739
بحث دروغ نیست بحث توهمه مثلا خاله من وقتی پدرش مرد از شدت غم توهم زد یهو گفت سلام بابا خوبی رفت بغل ...

آره میدونم میفهمم 

یه سریا میگن مدرک دارن.. بعضی اتفاقا ام خیلی عجیب میفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۳ سال پیش تو طرشت خونه داشتن. قبرستان طرشت زیر اون منطقه بوده یه چیزایی تعریف میکنن که دیگه نمیشه ...

واییییی😰😰😰😰

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
2731

تا حالا شده خوابی ببینید بعد یکی از آشناهاتون ادامشو ببینه؟؟؟

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
2740
تا حالا شده خوابی ببینید بعد یکی از آشناهاتون ادامشو ببینه؟؟؟

نه این نشده 😄 نمیدونم.. شایدم همچین اتفاقی افتاده ولی خودم خبر ندارم

ولی تو این ۱۶ سالی که اینجا بودیم خونه مون کلا ۲ بار دزد اومده که یه بارش من شب قبل خواب گربه دیده بودم!

یه بارم با دو تا از دوستام تو بالکن خونه یکیشون بودیم که طبقه سوم بودن.. خیلی شوخی شوخی گفتم "اگه واقعا جن وجود داره یه گربه سیاه خیلی لاغر بیاد"به ۳۰ ثانیه نکشیده واقعا یه گربه سیاه لاغر اومد!! 

جفتشون گربه رو دیدن اینقد ترسیده بودیم که فرار میکردیم اینم داشت میومد خونه

تا اینکه مادر دوستم پخ کردتش

بخدا منم ۲۲ سالمه ولی خیلی میترسم یه چیزایی از یه کسایی دیدم و شنیدم  اگه نمیشنیدم به هیچی اع ...

مثل چی؟منم مثل شما خالم یه زن خیلی معتقده اهل دروغم نیست با دوتا دخترش تو خونش زندگی میکنن خونش جن داره چیزایی تعریف میکنه من خوف میکنم

نه این نشده 😄 نمیدونم.. شایدم همچین اتفاقی افتاده ولی خودم خبر ندارم ولی تو این ۱۶ سالی که اینجا ب ...

گفتی گربه

منم قبل اینکه یه خواب ترسناک ببینم گربه سیاه دیدم 

تو خوابمم گربهه بود

مثل چی؟منم مثل شما خالم یه زن خیلی معتقده اهل دروغم نیست با دوتا دخترش تو خونش زندگی میکنن خونش جن د ...

تجربه های خودمو تو همین تاپیک برای یکی گفتم ،دوتا پست بالاتر هس💙

ولی خونه (پدری) مادر اینا طرشت بود (الانم خونهه هست.. تبدیل به یه موسسه آموزش زبان انگلیسی شده)

زیر اون منطقه قبرستان طرشت بوده 

هیچکی نمیتونسته بیشتر از یه سال اونجا بمونه

یکی از تجربه هایی که مادرم و خاله م داشتن زیر همین تاپیک برای یکی تعریف کردم

مطمئنم مامانم دروغ نمیگه وگرنه هرکی گفته بود باورم نمیشد..

میگفت خیلی چیزای عجیب غریبی میدیدن

یه شب تو اون خونه خواب دیده بود تو یه زمین برفی چنتا گنجشک و روباه هستن و ... (جزئیات خوابش زیاد یادم نیس)

ولی تعبیر دقیق خواب این میشد که اجنه بیننده خواب رو مورد آزار و اذیت قرار میدن!

فردای اون شبی که خواب رو دیده بود، نصف شب متوجه شد همه ی در و پنجره های خونه شون بازه!!!

رفت خواهرش (خاله م) بیدار کنه اما بااینکه خیلی خوابش سبک بود بیدار نمیشد

وسط زمستون بود خونه شون یخ شده بود اما بطور عجیبی هیچکی بیدار نمیشد

مثل چی؟منم مثل شما خالم یه زن خیلی معتقده اهل دروغم نیست با دوتا دخترش تو خونش زندگی میکنن خونش جن د ...

دختر عمه ی مامان منم

ی چیزی راجع بش بگم کپ میکنی

2706