2733
2739
عنوان

چجوری به نامزدم بگم پول میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز عقد نکردید کجا میخوای بری .؟؟؟ من از این موردا دیدم ک گفتن عروس هول بوده .اول ادما داماد بیان ت ...

منم نامزد بودم خواهرشوهرم مهمونی داشت تازه خیلی معمولی همه رودعوت کرد زنگ زد به من گفت نیکی جون ببخشید شما هنوز نامزد رسمی نیستین اگر بیای بعدا کوچیک میشی

هنوز عقد نکردید کجا میخوای بری .؟؟؟ من از این موردا دیدم ک گفتن عروس هول بوده .اول ادما داماد بیان ت ...

من عقد کرده بودم عروسی پسرخاله شوهرم بود یه شهر دیگه مامانم گفت تا نرفتین سر زندگیتون حق نداری بری 😁 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2731
طرف میبینی فعلا با پسره دوسته،کلی ازش پول میگیره خرج خودش میکنه پسره براش کادو میخره،اینا که نامزد ه ...

خب اون طرف عزت نفس نداره 

مگه همه باید مثل اون باشن

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
والا من عقدم بودم مامانم میگفت زشته تا تو خونه منی خرجت با منه رفتی خونه خودت خرجت با شوهرت  چه ...

منم دقیقا همینطور بودم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
به نظر شما بد نیست هنوز از گرد راه نرسیده پسره واسش لباس بخره....خانوادش چی میگن...میگن یعنی یه دست ...

من اگر بودم راستش اصلا تو دوران نامزدی نمیرفتم عروسی فامیلاشون 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2740
طرف میبینی فعلا با پسره دوسته،کلی ازش پول میگیره خرج خودش میکنه پسره براش کادو میخره،اینا که نامزد ه ...

اونا با دوس پسر مثل ی خانم رابطه دارن وگرنه هیچ پسری نیس خرج کنه اونم الکی. بعدم دوس پسر فرق داره تا نامزد. 

من اگر بودم راستش اصلا تو دوران نامزدی نمیرفتم عروسی فامیلاشون 

بله درستشم همینه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706