2137
2106
عنوان

رنگ سال 1401چیه؟

305 بازدید | 17 پست

؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

هنوز نگفتن😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
هنوز نگفتن😂

برام سواله خخخ

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

بزار امسال تموم شه حالا😐

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2050

رنگ 1400 چی بود ؟

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
2183
مرجانی خخخ

😀😀😀

چه باحال 

حالااز کجا معلوم میشه

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍