2737
2739
عنوان

خستم🙂🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 118 پست
نه بابا اصلا الکی فک نکن پاشو کاراتو راستو ریست کن😂 بیخودی دلتو چرک میکنی

نمیدونم چیکار کنم🤣🤣🤣🤣اخه حس میکنم یکی باید بم بگه خودم موندم توش چی باید بگیرم ؟؟ارایشگاه برم؟؟

موندم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
پدرم فوت شده عاره خودکشی کردن عرضه میخاد چون ادمه شجاع میتونه با این حجم از گناه بره دیداره خداش

اما خدا دوست نداره با خودکشی بری پیشش.

کسی که خودکشی میکنه نه تنها مشکلاتش کم نمیشه ،بلکه بیشتر هم میشه.

برات بهترینها رو آرزو میکنم 😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم اره عاشقانه ازدواج کردیم شکر خدا به خدا توکل کن افکار منفی ممنوع بعد از عقد اگه خونوا ...

دورت بگردم خوشبخت شی 

انشالا اگه پیش اومد حتمن میریم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
نمیدونم چشه خب ولی علاقه ای نمیبینم چرا و اگه فهمیده منظورم چیه و فهمیده کیم پس این یعنی داره منو رد ...

ن گلم میخاد مغرور باش یجوری پست میزنه تا تو بش بگی

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2731
دورت بگردم مرسی از حرفای قشنگت چرا میگی نمیشع؟؟ انشالا ک یه بخته خوب نصیبت بشع و یه مامانه مهربونم ...

الان دهه ۸۰ ایها ببشتر ازدواج میکنن

و ۷۰

نه من که ۳۴ سالمه و قیافمم‌معمولیه و دیگه داره رفتن سن روی چهرم میشینه😔😔😔😔😔

ن گلم میخاد مغرور باش یجوری پست میزنه تا تو بش بگی

نمیدونم ! ولی برای چی یعنی چی گیرش میاد؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
نمیدونم چیکار کنم🤣🤣🤣🤣اخه حس میکنم یکی باید بم بگه خودم موندم توش چی باید بگیرم ؟؟ارایشگاه برم؟؟ ...

😂😂😂😂

اگه بغل دستم بودی میکشتمت

روانییی به خدا

برو نمیدونم هر کاری عشقت میکشه بکن💔😂😑

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738
ن پشیمون نیستم حس میکنم اونجوری ک میگه دوسم نداره حرفاش ضدونقیضه مثلن تو جمعه دوتاییمون کلی قربون ...

من مامان و بابام حدود سی سال تجربه زندگی دارن توی خونه عین لیلی و مجنون، ولی تو جمع ی سره ب هم میپرن

هر کسی ی اخلاق خاصی داره 

امکان داره استرس داشته باشی 

ولی بهت پیشنهاد میکنم قبل از عقدت حتما با مشاور مشورت کن. اگر هم شرایطش رو نداری با مشاور تلفنی صحبت کن 

بیا تا دل نمرده باز.بازم یادم بده پرواز...! 
چی بگم از چی؟

چی دربارم فکر میکنه چطور آدمیه و ماه تولدم لطفا اگه میتونی .خدا خیرت بده که داری کمکم میکنی

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
دورت بگردم خوشبخت شی  انشالا اگه پیش اومد حتمن میریم

فداتشم تو هم خوشبخت باشی انشالله

حتما برو ارایشگاه واسه ناخن و میکاپ

عکس و فیلم خوب هم یادت نره

یه استایل دخترونه زیبا داشته باش😉😘

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡
اره ولی بمیرم خیلی برام بهتره تا اینکه بخوام بهش کامل مستقیم مخصوصا با معرفی خودم بگم  نمیتونم ...

خدانکنه اولن 

دوما لازم نیس مستقیم بگی فلانیم عاشقتممم

برو بش پیام بده بگو اگه بفهمی یکی از اشناهات بت علاقه داره جوابت چیع،؟

بعد کم کم بحث باز کن تو اخرم ضدونقیض بش بگو مثلن بگو نمیدونم دوستداشتنه ‌‌یه حس زودگذره یا هرچی ولی خاستم بتون بگم و نظره شمارم بدون

همچی یا دورع یا دیرع...◇
اما خدا دوست نداره با خودکشی بری پیشش. کسی که خودکشی میکنه نه تنها مشکلاتش کم نمیشه ،بلکه بیشتر هم ...

قربونت برم مرسی دردت

خودمم ازاون دنیا میترسمش

همچی یا دورع یا دیرع...◇
الان دهه ۸۰ ایها ببشتر ازدواج میکنن و ۷۰ نه من که ۳۴ سالمه و قیافمم‌معمولیه و دیگه داره رفتن سن رو ...

گلم سن یه عدده من عمم متولده ۵۶بود ۴سال پیش ازدواج کرد باردارم شد شوهرشم ازدواج نکرده بود قبلن🥺🤍

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2706