2703
2553
عنوان

خستم🙂🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 118 پست
عاره بفرس گلم ببین چرا بش نمیگی؟

فرستادم 

بخون 

ببین بهش سعی کردم بگم خودش نخواست بدونه و یا ببینه 

شایدم فهمید و ازم خوشش نمیاد یا شاید فهمید و باور نکرد یا خودش رو زد به ندونستن و نفهمیدن و تظاهر کرد نفهمیده و یا شاید اشتباه فهمیده و فکر کرده بخاطر کانال اینا رو نوشتم فقط...!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا مستقیم بش نگفتی؟؟ میدونی کی هستی مشخصع و دوستم داره شک نکن فقط میخاد خودشو مغرور نشون بده

از کجا میدونی میدونه منم ؟ 

چرا اینو میگی که دوسم داره ؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2456
فرستادم  بخون  ببین بهش سعی کردم بگم خودش نخواست بدونه و یا ببینه  شایدم فهمید و ا ...

ن گلم حس میکنم قشنگ فهمیده کی هستی خاسته مغرور نشون بده خودشو

همچی یا دورع یا دیرع...◇
چرا مستقیم بش نگفتی؟؟ میدونی کی هستی مشخصع و دوستم داره شک نکن فقط میخاد خودشو مغرور نشون بده

میترسم خیلی 

خیلی میترسم که امیدوار نشم میخوام فراموش کنم ولی نمیدونم چطوری وقتی هنوزم تو قلبمه

وا، مگه خودکشی عُرضه میخواد.اتفاقا کسی که عُرضه داره باید به زندگی ادامه بده

در ضمن عزیزم هر چقدر میتونی به مادر و پدرت احسان کن که خیلی در خوشبختی موثره. 

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: ارتباط موفق رو گوش کن. 

ان شاءالله کمکت میکنه.

امضام.

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2714
عاره بخدا تو فک کن ۳روز دیه عقدمه هیچکاری نکردم همش خابم و فکر به چیزای چرتو پرت

نه بابا اصلا الکی فک نکن

پاشو کاراتو راستو ریست کن😂

بیخودی دلتو چرک میکنی

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
خوشبخت شی گلم عاشقش بودی؟؟ دورت بگردم دسته خودم نیس مثع دیوونه ها شدم

ممنون عزیزم

اره عاشقانه ازدواج کردیم شکر خدا

به خدا توکل کن افکار منفی ممنوع

بعد از عقد اگه خونواده اوکی هستن یه مسافرت با هم برید خیلی تاثیرگزاره توی رابطتون

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡
ن گلم حس میکنم قشنگ فهمیده کی هستی خاسته مغرور نشون بده خودشو

نمیدونم چشه خب ولی علاقه ای نمیبینم چرا و اگه فهمیده منظورم چیه و فهمیده کیم پس این یعنی داره منو رد میکنه با ممنون گفتن؟!

میترسم خیلی  خیلی میترسم که امیدوار نشم میخوام فراموش کنم ولی نمیدونم چطوری وقتی هنوزم تو قلبم ...

ببین تنها راه حلت اینه بش بگی و دو حالت داره ک تو دوحالت خودت سبک میشی

اگه بگه عاره خوب عالیه

اگه هم بگه نه پیشع خودت خوشحالی ک بش گفتی و از سردرگمی دراومدی و تو اینده عذاب نگفتنش داغونت نمیکنه

ادم چقد زندس ک حسشو پنهون کنه؟

همچی یا دورع یا دیرع...◇
اوممم نمیدونم اما دوستام و چندتا از بچهای سایت ک میشناسنم بم میگن حس ششم دادم

پس بیا یه چیزایی بهم بگو یه چیزای دیگه که بتونم بفهمم حست برام کار کرده یا نه!

وا، مگه خودکشی عُرضه میخواد.اتفاقا کسی که عُرضه داره باید به زندگی ادامه بده در ضمن عزیزم هر چقد ...

پدرم فوت شده

عاره خودکشی کردن عرضه میخاد چون ادمه شجاع میتونه با این حجم از گناه بره دیداره خداش

همچی یا دورع یا دیرع...◇
ببین تنها راه حلت اینه بش بگی و دو حالت داره ک تو دوحالت خودت سبک میشی اگه بگه عاره خوب عالیه اگه ...

اره ولی بمیرم خیلی برام بهتره تا اینکه بخوام بهش کامل مستقیم مخصوصا با معرفی خودم بگم 

نمیتونم 

بعدش میمیرم 

و حاظرم قول بدم رد میکنه یا بی جواب میزاره یا مسخره میکنه و ...!

2706