2737
2734
عنوان

خستم🙂🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 118 پست
بنظرم بزار یوخت تو یه تاپیکی ک خلوته از تاپیکای خودت یا من بزار

میتونم بزارم ولی تاپیک میره توی  قسمت تاپیک های به روز شده و بازدید زیاد میشه بقیه میبینن و ممکنه آشنام اینجا باشه!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
عاره دیه گیر افتادیم قرار بود بعد عقد برم انقد دست به دست کردم ک نشد دیه بیاد بزارم شبه حنابنرون ب ...

عک و فیلم یادت نره

خوشبخت باشی عزیزم🌹

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی اعتماد کنی و شمارت رو بدی ؟ تاحالا با خیلیا از نی نی سایت دوست شدم راهنماییم کردن و تمام اتف ...

ن دردت چ حرفیه اخه ولی خو اعتماد کردن یکم سخته بزار یه مدت تو سایت بحرفیم اوکی شد میدم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2728
ن دردت چ حرفیه اخه ولی خو اعتماد کردن یکم سخته بزار یه مدت تو سایت بحرفیم اوکی شد میدم

باشه من کجا عکسا رو بزارم کدوم تاپیکت کم بازدید خورده و میدونی آدمای کمی رو جذب میکنه ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2738
بزار اولین تاپیکمم 🤣🤣

گذاشتم لطفا برو بخون کامل و نظر بده ممنون منتظرم

سلام اسی،خواستم تحزبه شخصی خودمو بهت بگم این افکار همش الکیه و فقط و فقط میاد سراغت که زندگیتو نابود کنه،خولستی تاپیک های قبلیم رو بخون ببین حالا به چه نقطه ای رسیدم

پس خواهشا نکن که بعدا پشیمون نشی و مثل الان من غصه دار نشی

برو خوش باش حتی شده به ظاهر

به کارها و برنامه هات برس

ایشالله که عاقبتت خیر شه

از خدایی که دو روزه یک ثانیه اسمشو از زبون ننداختم میخام بهت آرامش و خوشی بده

برو به خدا میسپارمت

بزار اولین تاپیکمم 🤣🤣

اگه خوندی بهم بگو و نظرت رو بگو هروقت خوندی و درخواست دوستی منو لطفا قبول کن 

مرسی

اخه ابراز علاقش فقط بین خودمونه منم خودم همینجوریم وبنظرم اینجور بهتره اما این جلو خونوادش و خونوادم ...

کاملا درکت میکنم عزیزم تو همون تاپیک خواستگاری دختر از پسر دیدمت چقدر ذوق داشتی ادم هرچه نزدیک تر میشه به عقد بخصوص دختر چون موقعیت خوب بعد از طلاق خیلی کمتر براش پیش میاد نسبت به پسر، یک مقدار ترس میگیره و طبیعیه بنظرم همه فکراتو بکن از لحاظ عشقی که بهت داره که مبادا بعد ها کسی بیشتر بهت لطف کنه و عاشق شه و پشیمون بشی اگه برات امکان داره زمان عقدو عقب تر ببر که خوبِ خوب فکراتو بکنی و با یقین عقد کنی🌸🌹🌹🌹