2737
2739
عنوان

چرا وقتی بالا شهر قدم میزنی انگار خارجه !!

| مشاهده متن کامل بحث + 2987 بازدید | 117 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اعتقاد که از دست نمیره گلم برای ما تثبیت شده س ، ولی برای بچه هامون نه ، نوجوان هستن و زود گول میخور ...

کاش اونقدر که نگران از دست رفتن اعتقاداتتون هستید نگران از دست رفتن منابع طبیعی و حقوق اجتماعی و البته عمر و زندگی جوانها بودید

برام سواله اینا خانواده ندارن؟

فکرمیکنم کار شما خیلی غیر منطقی تر باشه که تو سایت خانومانه با افتخار بیو میزدین کاربر اقا هستین و تازه نظر هم میدین 

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
2742
کاش اونقدر که نگران از دست رفتن اعتقاداتتون هستید نگران از دست رفتن منابع طبیعی و حقوق اجتماعی و الب ...

👏👏👏👏 آب در هاون کوبیدن بیهوده و بی نتیجه و خسته کننده باید یه ۲۰۰۰ سالم بگذره بشوره ببره

شهر ما هم با اینکه کوچیکه بد لباس میپوشن ولی بالاشهر و پایینشهر نداره تازه خیلی اوقات پایین شهر بدتره دیگه دکره ای شده ادم مجبوره بگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

جهان اولی ها که فعلاً به جای پا گذاشتن رو مریخ و پیشرفت، غریزه و شهوت رو از حد خودش گذروندن دیگه به انسان و روابط معمول قانع نیستن دیگه بازش نمیکنم هر کی بخواد بفهمه می‌فهمه مگه خودش هم علاقه به این روش زندگی داشته باشه حالا اینایی که گفتم افتخار داره؟!!! آدم سالم و منطقی ارزش خودشو بالاتر از اینها می‌دونه که خودشو در معرض دید بقیه قرار بده

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
عاره اصن خیلی حال میده معمولا تو بعضی از منطق های پایین شهر ( بعضیاااااا ،، خودمم تو ی منطقه متوسطم ...

پایین شهر بدون چادر برین انواع و اقسام متلک رو میندازن 😑

2740
کشور همسایه عزیز پذیرای شماست! تمام عقایدتون رو‌هم با شدت و‌حدت اجرایی میکنه, همین بغل، افغانستان، ط ...

شما فعلا برید حواستون باشه مسجدتون رو بمب نزارند 

بحث اقتصاد و اختلاس چه ربطی به حجاب و برهنگی داره چرا همه چی رو قاطی می‌کنید هر چیزی جای خودشو داره خب البته به نفع بعضیاست از آب گل آلود ماهی بگیرن همین افکار سمی باعث شده جامعه به گند کشیده بشه

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
خجالت بکشین...اینکه بچه هامون تو یه کشور فقیر زندگی کنن مهمتره یا اون اعتقادی که خیلیا ادعاش رو فقط ...

فقر فرهنگی و مادی هر دو مهمند هیچ کدوم با هم منافات ندارن هر دو باید اصلاح بشه

بله راس میگی دوستم که حراست سازمانمونه تعریف میکنه یکی از اقایون که محافظ داشتن محافظ جونی داشته دخ ...

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706