2410
2553

اصلا حجاب رو رعایت نمی‌کنند دخترا ،الان جلوی باغ عفیف آباد (شیراز) قدم می‌زدم تعجب کردم یعنی دخترا یکی یا کلا روسری نزده یا مثلا انداخته رو گردنش !😑 حالا بدتر اینکه هر کدومشون هم یه پسر کنارشون هست😑 

اصلا انگار تو لندن راه میری ! 

البته بگم اونایی که یکم سنشون بالاتره اینطوری نیست،

اینی که گفتم مال رده ۱۷( حتی کمتر ) تا ۲۵ سال بود حدوداً.

چرا اینطوری هست ؟

شهر شما هم اینطوری هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همه جا همینه 

من از آینده خیلی می ترسم 👀

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2714

اصفهان طرف چارباغ و باغ دریاچه اینجوریه

چالش حرف ناشناسم🙌https://abzarek.ir/service-p/msg/479034امضامو تا آخر بخون👈اسم کاربریم الکی نیست مخفف ی سری کلمس.خدایا از دنیات خستم😞خسته از تلاش برای چیزایی ک وقتی بهشون رسیدم گفتم غلط کردم😞میترسم ب این آرزومم برسم و بگم این چ غلطی بود من کردم😞ن انگیزه دارم برا ادامه دادن😭ن جسارت رهاکردن هدفمو دارم😭کاش اون فرشته ای ک قبل تولد زندگیمو نشونم داد الانم ته این راه کوفتی رو نشونم میداد😭من ی دخترم،وقتی دلم میگیره ن داد میزنم ن چیزی میشکنم،فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭😭من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگیم با پدر مادرم فقط میتونم اونارو تو قبر بغل کنم و برای همیشه بخوابم،دقیقا مصداق بارز کسی ک آرزوهاشو ب گور میبره!هربارم ب خودم میگم مهم نیس ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه چرا چرت میگی؟😭از همان روزی ک یوسف را برادر ها ب چاه انداختند،از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند،گرچه آدم زنده بود،آدمیت مرده بود😥خلبانا ی کدی دارن ب اسم(۷۶۰۰)..مال وقتیه ک دیگه هیچی نمیشه گفت!معنیش اینه ک برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم ولی تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن.خدایا😭۷۶۰۰😭بغض نمیزاره حرف بزنم و دارم تو غمام غرق میشم ولی ب خودت قسمت میدم هوامو داشته باش😭آرزو میکنم حال دلتون مثل ذاتتون باشه حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من عاشق ایرانم🇮🇷با هر مشکلی ک داریم اینجا،اینجا کشور منه،تحمل توهین بهشو ندارم،از وطن فروشا هم متنفرم #زنده_باد_ایران_من😍🇮🇷#زنده_باد_کوروش_کبیر👑آجیای خوشگلم تورو خدا درمورد تاریخ کشورمون مطالعه کنید بخدا ک زشته ک ما اولین تمدن تاریخ جهانیم ولی اطلاعاتمون درمورد تاریخمون در حد اصول ۳گانه هست😞ایران باستان دنیای عجیبیه ک هروقت درموردش چیز جدیدی میخونم منو میبره ب اون دوران قشنگ😍باعث افتخارمه فرزند مردان و زنانی هستم ک نامشون در تاریخ تا ابد جاودانه😍حالا ک تا اینجا اومدی میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم صلوات بفرستی؟بگو منم برات بفرستم دوستم😍😍

تهران هم همینه 

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 
2706