2737
2734
عنوان

چرا وقتی بالا شهر قدم میزنی انگار خارجه !!

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس لطفا شما اول سران رو به راه راست هدایت کنین تا نوبت به افراد جامعه برسه

هر دو تو اولویت هستن و به هم مربوطند 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
میدونین که اصلاح نمیشن هیچ کدام

اگه همه با هم همکاری کنن میشه 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2731

البته من دیدم تو مناطق توریستی خارجی ها وقتی میان ( البته به خاطر کرونا کم شدن ولی هستن  کم هستن ) چون می‌دونن اینجا جمهوری اسلامی هست حجاب رو رعایت میکنند حتی گاهی اوقات بهتر از یه ایرانی.

حالا از کوتاهی و رها شدگی کارهای فرهنگی و بحثهای اقتصادی ،گرونی و بی تحملی جوونها و فشارهای روانی و فکری که باعث هم میشه پرخاشگر یا هنجار شکن بشن بگذریم

از اثرات سریالهای ترکیه ای این چندین سال و اینستاگرام هم هست،رفته رفته و کم کم فرهنگ ها عوض میشه،از بالا شهر تا پایین شهر،از شهرهای بزرگ تا روستاهای کوچیک همه رو کم کم تغییر میده

اونی که پولداره به زندگی پولداری میتونن ادامه بده

اونی که پولدار نیست شاید نتونه ماشین و امکانات و خونه پولدارها رو داشته باشه و شبیهشون بشه ولی حداقل می‌تونه لباس و ظاهرش رو شبیه اونا کنه

یه نوع تقلید ظاهری یا ادای زندگی لاکچری میتونن داشته باشن

اینه که اینطور تغییرات به وجود میاد

کاربر آقا👤
اینا همونایی هستن که به اجبار حجاب دارن و من بهشون حق میدم راهی رو میرن که دین بهش میگه:لا اکراه فی ...

بعد این آیه رو هم بخونید که خدا راه روشن و گمراهی رو مشخص کرده یعنی اختیار جهنم و بهشت رو به خود آدم داده و الا نزول این همه پیامبر و امام و کتاب آسمانی بی معنا بود و حجاب اسلامی قانون کشور ماست و همه تو هر جای دنیا باید به قوانین اون کشور احترام بذارن

2738
بعد این آیه رو هم بخونید که خدا راه روشن و گمراهی رو مشخص کرده یعنی اختیار جهنم و بهشت رو به خود آدم ...

خب جواب خودتو دادی راه رو مشخص کرده و بعدش مختار گذاشته راه درست یا غلط رو انتخاب کنن هیچ کس هم نمیتونه مجبورش کنه یه راه خاص رو بره حتی قانون یه کشور😉

دارو فروشِ خسته دلان را دکان کجاست؟
خب جواب خودتو دادی راه رو مشخص کرده و بعدش مختار گذاشته راه درست یا غلط رو انتخاب کنن هیچ کس هم نمیت ...

بله درسته ولی این آیه برای اون موقعی هست که همه راه‌ها برای هدایت اون فرد  رفته شده باشه که دیگه اون شخص رو باید رها کرد تا گمراهی رو انتخاب کنه شاید اون فرد جاهل باشه اونوقت این وسط ما  هیچ چه وظیفه ای در قبال اون نداریم؟!! و اینکه همه کشورها برای قوانین اجبار دارن مثل اینکه من بگم دلم نمیخواد قوانین رانندگی رو رعایت کنم به نظر شما عقلانیه؟!!! قوانین کشور رو چه دلم بخواد چه نخواد باید رعایت کنم نه فقط اینجا بلکه همه کشورها همینطوره

بله درسته ولی این آیه برای اون موقعی هست که همه راه‌ها برای هدایت اون فرد  رفته شده باشه که دیگ ...

وظیفه ما اینه راهنماییش کنیم اگه پذیرفت که قبول کرده دیگه اگه هم نپذیرفت که اون راهشو میرخ میره منم راهمو میرم 

قانون واسه جلوگیری از جرم و جنایته 

روسری پوشیدن یه زن ربطی به قتل و جرم وجنایت نداره که اجبار باشه 

آره همه کشورا قانون اجباری دارن ولی نه درمورد پوشش

تو الان هیچ کجای دنیا بی حجابی اجباری نمیبینی ولی توی کشوری به اسم ایران حجاب اجباری میبینی😏

دارو فروشِ خسته دلان را دکان کجاست؟
وظیفه ما اینه راهنماییش کنیم اگه پذیرفت که قبول کرده دیگه اگه هم نپذیرفت که اون راهشو میرخ میره منم ...

ببین بحث من و شما فایده نداره مگه قانون فقط در مورد قتل و دزدی هست اتفاقاً کشورهایی که حجاب آزاده عواقبش رو دارن میبینن دختر و زنها شون خیلی اذیت میشن ولی خب بیچاره ها  چیزی از حجاب و فلسفه ش نمی‌دونن مثل اون دختری که تو مترو برای اینکه از آزار و اذیتها محفوظ باشه دور خودش با میله های آهنی مکعب درست کرده بود که بهش دست نزنن😂 و اینکه من حجاب اجباری تو ایران نمی‌بینم مگه اینکه طرف بخواد با تاپ و شلوارک بیرون بیاد که هنوز خدا رو شکر به این حد از فضاخت نرسیدیم که ان شاء الله نمی‌رسیم گفتنی ها رو گفتم دوست دارین ریپلای کنین شب خوش ✋

مقاومتت در برابر فهمیدن ستودنیه آمار تجاوز توی ایران بالاس ولی به خاطر مزخرفی به اسم آبرو صداش درنم ...

ببین با بی ادبی و فحاشی فقط ارزش و شخصیت خودتو پایین میاری منم میتونم فحش بدم ولی در شأن خودم نمی‌بینم حرفها و دلایل منطقی زیاده ولی شما چون متعصبانه جبهه گرفتی نمیشه باهات بحث کرد