2737
2739
عنوان

زیرپام خالیه روبه روم هیچ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفایی اینجا زدی به امام زمان بگو،حتما امتحان کن واقعا اثر داره یه روز که تنهایی یه صندلی مبل بذار ر ...

اسی لطفا کاری که این عزیز گفته رو انجام بده شک نکن نتیجه میگیری

من ناقابل هم برات دعا میکنم❤

حساس شدی و خسته عزیزم شروع به مطالعه با هدف کن مثلا قرآن رو دقیق با معنی بخون ببین خدا به همین آدمی ...

عزیزم میدونم افسردگیم بی تاثیرنیس ولی بخدا ادم تا حدی توان داره ،باور کنید موهای سرم توهمین مدت سفیدشدن بخدا جدی میگم بس مشکل رو مشکل وعذاب کشیدم دیگه رغبت هیچی ندارم ازکتاب وتی وی وگوشی بدم میاد دیگه ۲۴ساعت همیناس کاش فقط استراحت بودم واینهمه مشکلای رنگارنگ پیش نمیومد،شکستم خوردشدم

..........
2728
واقعا میگی؟  شما نتیجه گرفتی

بله،یه بار واقعا از همه نظر تحت فشار بودم انگار که دارم برا صمیمی ترین دوستم درد و دل میکنم بعد نماز صبح هنوز هوا تاریک بود کلی گریه کردم و حرفامو زدم مشکلاتم زیاد بودن ولی پررنگترینش کار شوهرم بود به مشکل خورده بود داشت کلااا بیکار میشد اگه این اتفاق میافتاد واقعا نمیدونستیم باید چیکار کنیم همون روز شوهرم فوق العاد خوشحال و شاداب ساعت۹صبح بهم زنگ زد گفت مشکلش برطرف شده و اتفاقا دوتا کار بهش پیشنهاد شده😊قرار شد به خاطر کار جدیدش با هم بریم گوشواره هامو عوض کنیم💃💃😁

سلام عزیزم رفتم زایشگاه یه آزمایش روتین نوشتن که جوابش خوب بود،دور شکمم اندازه گرفت که فردت هم بگیری ...

عزیز اگه ترشحاتت چسبناکه که طبیعه نگران نباش ولی اگر زیاده مثل اب روان بی رنگه و زیاد مربوط کیسه ابه، اگر رفتی زایشگاه پس دیگه نگران نباش

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
اسی لطفا کاری که این عزیز گفته رو انجام بده شک نکن نتیجه میگیری من ناقابل هم برات دعا میکنم❤

ممنثن عزیزم از دعات والا من خودم یه روزی همه حرفها ودرددلام باامام زمان وحضرت زهرا بود دیگه ازچششون افتادم خیلی وقته بی اثره

..........
2738
عزیز اگه ترشحاتت چسبناکه که طبیعه نگران نباش ولی اگر زیاده مثل اب روان بی رنگه و زیاد مربوط کیسه ابه ...

نمیدونم دیگه،والا کاری از دستم برنمیاد فعلا فقط میتونم صبرکن اما انقاباضمم زیاد شده نمیدونم چرا من الان هفته ۳۴م از الان دردهای پریودی شدید دارم فقط باشیاف یه کم آروم میشه،ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزم

..........
نمیدونم دیگه،والا کاری از دستم برنمیاد فعلا فقط میتونم صبرکن اما انقاباضمم زیاد شده نمیدونم چرا من ا ...

اهان پس شیاف ها بزار همچنان، و اگر بالای ۳۴هفته بچت بدنیا بیاد جایی نگرانی نداره 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱