2737
2739
عنوان

زیرپام خالیه روبه روم هیچ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 54 پست
چته دختر این حرفا چیه ببین الان حساسی... منم استراحت مطلق بودم از هفته ۱۲تا آخرش،الان نزدیک ۵۰روز ...

مثل همیم،منم ازهفته ۱۲استراحت بودم الان بچم۴۷روزشه 

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل همیم،منم ازهفته ۱۲استراحت بودم الان بچم۴۷روزشه 

من از تست زدنم استراحتم یعنی دقیقا همه بارداریم برا همون دوطرفم پوستش نازک شده خوابیدنی همش میسوزه وزجره آوره کاش فقط همین بود😔

..........
خدایا از تو هم توقع نکنم؟ از. اولش التماست دارم میکنم اما یه نگاه فقط یه نگاه نمیندازی،بمیرم برا شوه ...

اگه نگاهی نمینداخت ک خدایی نکرده بچت تو دلت نبود

الکی فقط به خودت استرس نده

من رفتم این راهو نتیجش شد یه پسر نق نقو

2728

@حسنیوسف۰      

@fftt     

@5mama      

سلام دوستان خوبین ان شاء الله ببخشید که مزاحمتون میشم اگه میشه لطفا استارتر رو راهنمایی کنید

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
مرسی عزیزم ولش کن دیگه برام مهم نیس هربلایی میخاد سرم بیاد اونقدخسته م که از خودم وسرنوشتم متنفرم

خواهش میکنم نازنینم 

توکل به خدا ان شاء الله بخیر بگذره و  سالم بغل بگیره  

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2740
مرسی عزیزم ولش کن دیگه برام مهم نیس هربلایی میخاد سرم بیاد اونقدخسته م که از خودم وسرنوشتم متنفرم

سلام خانومی خوبی، عزیز من مامای زایشگام بهم بگو ترشحاتت چجوری بود؟ مثل اب شفاف بود یا چسبناک ؟ زیاد بود و یکباره یا کم؟؟؟ اصلا نگران نباش وقتی تو هزینه ها مشکل داری برو زایشگاه شهرتون اگر مشکلی داشتی 

اصلا هزینه اضافی مثل امنیو شور و...نمیخاد 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
سلام خانومی خوبی، عزیز من مامای زایشگام بهم بگو ترشحاتت چجوری بود؟ مثل اب شفاف بود یا چسبناک ؟ زیاد ...

سلام عزیزم رفتم زایشگاه یه آزمایش روتین نوشتن که جوابش خوب بود،دور شکمم اندازه گرفت که فردت هم بگیریم ببینیم تغییرنکرده ،بعد ترشحم نوارگذاشته بودم دیدن والا گفت نگران نباش،ترشحم شیری رنگ ،زیاد نه تا رون پام تقریبا هرروز دارم ولی دیروز دوبار این اتفاق افتاد تو یه ساعت وبیشتر از روزهای دیگه بود،بعدمثلا دوتاقطره افتاد رو. موکت قشنگ مشخصه هنوزم ،راستش از دسشویی که میام میشینم لبه تخت که درازبکشم یه کم خیس میشم باز هرروزصبح ترشح ریزشی دارم که میچکه واینکه تازه هم از سرویس بیام بشینم لبه تخت اندازه چن قطره خیس میشم باز 

..........

حساس شدی و خسته عزیزم شروع به مطالعه با هدف کن مثلا قرآن رو دقیق با معنی بخون ببین خدا به همین آدمی که تو شکم شما قرار داده و در موردش چی گفته.... هم روی جنینت اثرمثبت داره هم هوش و حواست به سمت یچیز مفید و آرامش بخش میره و هم باقیش با اونی که این کتاب سخنانش هست.... 

2706