2733
2739
عنوان

زیرپام خالیه روبه روم هیچ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 54 پست
بمیرم واسه دلم که الان فقط باید صبرکنم ومنتظربمونم که ببینم چه اتفاقی میفته،بمیرم واسه این بچه،بمیرم ...

چته دختر

این حرفا چیه

ببین الان حساسی...

منم استراحت مطلق بودم از هفته ۱۲تا آخرش،الان نزدیک ۵۰روزه زایمان کردم

درکت میکنم،سخته خیلی هم سخته ولی باید قوی باشی،منم تو شهر دور از خانواده های خودم و همسرمم،اینجام هیشکی رو ندارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنداداشم مثل تو بود اونم استراحت مطلق بود خیلی اذیت شد هم از نظر روحی روانی هم جسمی خیلی درد داشت خو ...

عزیزم منم با دو دست لباس ازقبلم دارم سرمیکنم خیلی چیزا به دلم موندبخورم بااینحال خواهرشوهرمم پیشمه چون. خودم نمیتونم کاراموبکنم خرجمون دوبرابرشده خجالت میکشم بعضی چیزا رو نمیتونم تهیه کنم براش ولی کاش کاش یه نفس راحت بود بعداینهمه سختی ،پیرشدم😔

..........
عزیزم با ماما صحبت کردم گفت حتما بایدچک بشه

ماما و دکترا فکر جیب خودشون هستن منم رو هم خودشون متوجه بودن که کیسه آبم مشکلی نداره اما به خاطر جیب خودشون میگفتن بیا و بستریم میکردن و آخرشم میگفتن چیزی نیست و برو خونه و چقدر هزینه بیمارستان و ویزیت سر همین قضیه دادم 

2731
دیگه ازفکروروحیه گذشته حاملگیم پرارمشکله چطوری استرس نگیرم؟

نه نگذشته این چند هفته اخر هم خودتو اروم کن با بچه ات حرف بزن

اگه مسلمونی قران بخون اگه شیعه ای با امام زمان حرف بزن

از هر چیزی مهمتر پول زیر سنگ هم هست پیدا کن مراقب سلامتی بچه ات باش اگه بچه بیمار به دنیا بیاری بدبخت میشی

عزیزم منم دقیقا شرایطم مثه شما حتی خییییلی بدتر از ۴ماهگی تا ۳۷هفته استراحت مطلق هروزززز دکتر اونم ...

عزیزم فدای بچم این خرجا اما خب دیگه ندارم الان بایدمنتظربمونم ببینم چه انفاقی میفته هیچ کاری ازدستم برنمیاد این درحالیهدکه همه هم سرزنشت میکنن که تقصیرخودت بودوبایدمیرفتی دکترمیرفتی سونو همه هم فقط میگن خدابزرگه خب آخه الان من چه کاری ازدستم برمیاد؟

..........
2740
میدونم چی میگی منم رحمم دوشاخه بود و استراحت مطلق بودم  می‌دونم سخته اما میگذره به اون لحظه شی ...

عزیزم الان مشکلم اینه که احتمال نشتی دارم اما نمیتونم برم دکتروسونو اینجافقط دکترعمومی هست

..........
عزیزم منم با دو دست لباس ازقبلم دارم سرمیکنم خیلی چیزا به دلم موندبخورم بااینحال خواهرشوهرمم پیشمه چ ...

باور کن همه این سختی ها رو دارن ولی میگذره تو تنها نیستی تو خیلی خوبی که اینقد هوای همسرت رو داری .

عاشق قلب ابی هستم  💙💙💙
اشکال نداره از کسی پول بگیر برو حتما سلامتی بچت مهمتره

نمیتونم به عالم وآدم بدهکاریم دیگه اگه میدونستم همین یه باره اینکارومیکردم اما ازاولش فک کردم همین یه باره همین یه باره همین یه باره ولی مشکلاتم خییییلی زیادبود...

..........
همش ذکرمیگم اما دیگه واقعاخسته م

حرفایی اینجا زدی به امام زمان بگو،حتما امتحان کن واقعا اثر داره یه روز که تنهایی یه صندلی مبل بذار روبه روت فرض کن امام روش نشسته از غم و غصه ات،ترسات،نگرانیات،ناامیدیت،خستگیت و... همهههههه چیز بهش بگو راحت باش گریه کن واقعا نتیجه اش میبینی میاد کمک مطمئن باش میاد نترس دختر به این فکر کن این فکرا تو ذهنت به خاطر بهم ریختگی هورمونات است امیدت از دست نده تو امید بچه اتی

2706