2733
2734
عنوان

فکر کنم داره بهم خیانت میشه...

340 بازدید | 21 پست

شوهرم یه کارایی کرده یه برخوردی داشته که همش توهم خیانت دارم

توی تاپیک قبلم که مدتها پیش زدم گفتم که میخوام امشب باهاش صحبت کنم ولی یه ربع بعدش زنگ زد گفت یه کاری پیش اومده دارم میرم مشهد!!!

بدون من!!! حتی پرسیدم چه کاری گفت گیر نده دیگه اه!

اون از سرد شدنش

اون از پیچوندناش

همش حس میکنم خیانتی در کاره

همش حس میکنم همه مردا کثیفن

یه روزی بالاخره دیر یا زود خیانت میکنن

دلم میخواد نگرشم رو درست کنم

ولی نمیشه

دلم نمیذاره

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به دلت بد راه نده  مشهد نزدیکتونه؟  بزار برگرده باهاش رو در رو صحبت کن

نه چندان نزدیک نیست ما تهرانیم

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤
2740

اگر میخوای نگرشت عوض شه اول از همه نی‌نی‌سایت رو بذار کنار. اینجا کلا طرز فکرتو تو مدت کمی عوض میکنه انقد بده

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.
بهش ب.و دعوا کن  قهر کن یکاری کن

به خدا زندگیم یهو از گلستان شد جهنم

نمیدونم طلسمی دعایی چیزی گرفتن برامون یا چی شده

مردی که عاشقم بود یهو ازم متنفر شد بدون هیچ دلیلی

ساکن کجا هستی؟ اگر قصد طلاق داری حتما باهاش خیلی جدی صحبت کن یا اول مدرک جمع کن بعد به روش بیار

تهران

اگر میخوای نگرشت عوض شه اول از همه نی‌نی‌سایت رو بذار کنار. اینجا کلا طرز فکرتو تو مدت کمی عوض میکنه ...

خب شاید حق با نی نی سایتی ها باشه...

رفتار همسرشون مشکوکه واقعا 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

امشب تاپیک میزنم کل زندگیم رو میذارم

لطفا شب بیاین راهنماییم کنین

میرم تایپ کنم همشو

2706