2752
2734
عنوان

وای اصلا دوس ندارم سره اونا با شوهرم دعوام شه بیاید😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 106 پست
پس تقریبا همسن خودمی ولی من از اول به شوهرم رو ندادم که بخواد همچین کارایو بکنه  اگه دیدی داره ...

ببین یچی میگم باورت نمیشه تاالان صدبار کار ب خونوادها کشیده این جاریه مننن بردارشوهرم دس بردار نیسن همش تخم‌جنشونو میفرسن خونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هروقت قوی شدم کل خاندانشون ریختن رو سرم

قوی‌شدن به سلیطه بازی نیست ب سیاست وبلدبودن بکار بردن کلماته بایو بدونی باکلمات طرفتو بکوبی ن بافحش ودعوا 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2731
ببین یچی میگم باورت نمیشه تاالان صدبار کار ب خونوادها کشیده این جاریه مننن بردارشوهرم دس بردار نیسن ...

پس مجبوری به قول دوستان با مهربونی دکش کنی بره 

مثلا دو تا شکلاتی چیزی دستش بدی بگی الان کار دارم یا میخوام‌برم بیرون یا حموم یا اصلا یه بهونه ای بیاری نذاری بیاد تو یکمم الکی قربون صدقش بری خرش کنی تا به مامانش چیزی نگه 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دقیقا چندبار همین کارو کردم  دستشون خوراکی دادم گفتم ببرید خونتون بخورید با کلی قربون صدقه ...

اره بچه که سرش نمیشه ب واسطه همون خوراکی بازم میاد ایشون باید بابازی با کلمات ازجاریش بخواد بچه نیاد

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

بگو مگه مهد اینجا ک بیاد بازی کنه ،جز تلویزیون چ سرگرمی هست ک خونه خودشونم دارن ،شوهرت اومد بگو من خسته بودم خوابم اومده ،بچه رو ول کنم تو خونه یه کاری کنه یهووریه چیزیش بشه بعد صدتا صاحاب پیدا میکنه ،با مامانش بیاد تنها نفرستنش

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

وا چه مسخره من حتی بچه داداش خودمم نگه نمیدارم بدون مامان یا باباش 

خدایی نکرده اگر کوچیکترین خاری به پای بچه بره همه میریزن سر تو 

خیلی جدی بگو من نمیتونم نگهش دارم بدون پدرمادرش به شوهرتم بگو اگه این بچه بیاد یچیش بشه صدتا صاحب پیدا میکنه

خااااااااک هفت عالم تو سر جاریت 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
 والا ن ع کتک میترسم ن چیزی تا حرفی پیش میاد انقد صداشو میبره بالا تو کل ساختمون ابروم رفته بعد ...

بگو من اگه حوصله بچه داشتم خودم میوردم نکه بچه مردمو بزرگ کنم

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2706