2737
2734
عنوان

وای اصلا دوس ندارم سره اونا با شوهرم دعوام شه بیاید😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 106 پست

هر چی داد  و هوار راه انداخت خودتو بزن به کری.برو هنذفری بزار تو گوشت هرکیم زنگ زد گوشیتو خاموش کن ضایع میشه دیگه از این کارا نمیکنه عتیقه ها😒

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊

بپیچونش یا درو باز نکن بگو حمام بودم یا بگو خوابیدم برو بعد بیا چه خعنی داره هر روز بیاد خونه شما وقتی بچه نداری جاذیت خودشو راحت کرده بچشو می‌فرسته پیش شما که چی  

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمچین سلیطس هم شوهرمو میفرسه سرم‌هم شوهرشو

با‌پدرشوهر ومادرشوهرت جلسه بزار وبراشون توضیح بدهن با عصبانیت باارامش ومنطق بگو اگه‌ ایشون بخواد رفتارشو ادامه بده ول میکنم میرم اونوقت ازم دلگیر میشید

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

وایی استارتر چقدر آدم با استرسی هستی الکی واسه خودت فکر میکنی 

ب خدا اینا چیزایی نیست که تو بخایی نگران باشی و بهش فکر کنی 

عزیزم بالحن آروم بعش بگو امروز بچه اومد منم خسته بودم رفتم اتاق دراز کشیدم بچه هم رفت خوتشون اکه شوعرت ناراحت شد و عکسالعمل نشون داد یکم با لحن تند بگو قرار نیست همیشه بابچه بازی کنم یا همیشه بیاد من حوصله ندارم 

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
2731

عزیزم چرا کوتاه میای یعنی چی شوهرمو میفرسته سراغم باشوهرشو مگه شمامعلم مهدکودک اوناهستی به

شوهرت هم یه کلام بگو خسته بودم نخواستم پیشم بمونه یه بار برای همیشه این موضوع رو تموم کن

به شوهرت بگو اگه منو اوردی که پرستار بچه داداشت باشم باید از قبل هماهنگ میکردی حالا یا قبول میکردم یا نمیکردم بگو منم ادمم گاهی حوصله ندارم یا خسته ام یا کار دارم ناسلامتی تازه عروسم چرا باید انقد بد شانس باشم اول زندگی همش به خاطر دیگران جنگ اعصاب داشته باشم اگه دین نداری ازاده باش درسته اون از خون شماست ولی منم زنتم اگه دوسم نداری وارامشم واست مهم نیست بگو برم

اره بچه که سرش نمیشه ب واسطه همون خوراکی بازم میاد ایشون باید بابازی با کلمات ازجاریش بخواد بچه نیاد

الان شوهرم اومد بهش گفتم گف ولش کن میدونم زیاد حرف میزنه منم حوصلم‌نمیکشه گفتم اگ داداشت چیزی گف خاهشا پر نشو گف ن خیالت راحت الان رفتن باهم فوتبال دیگ خدا میدونه پرش کنه یا ن دعاکن دعوامون نشه اصن حدصله ندارم😭😔

به شوهرت بگو اگه منو اوردی که پرستار بچه داداشت باشم باید از قبل هماهنگ میکردی حالا یا قبول میکردم ی ...

الان شوهرم اومد بهش گفتم گف ولش کن میدونم زیاد حرف میزنه منم حوصلم‌نمیکشه گفتم اگ داداشت چیزی گف خاهشا پر نشو گف ن خیالت راحت الان رفتن باهم فوتبال دیگ خدا میدونه پرش کنه یا ن دعاکن دعوامون نشه اصن حدصله ندارم😭😔

2740
عزیزم چرا کوتاه میای یعنی چی شوهرمو میفرسته سراغم باشوهرشو مگه شمامعلم مهدکودک اوناهستی به شوهرت هم ...

الان شوهرم اومد بهش گفتم گف ولش کن میدونم زیاد حرف میزنه منم حوصلم‌نمیکشه گفتم اگ داداشت چیزی گف خاهشا پر نشو گف ن خیالت راحت الان رفتن باهم فوتبال دیگ خدا میدونه پرش کنه یا ن دعاکن دعوامون نشه اصن حدصله ندارم😭😔گف اگ داداشمم گف میگم خاب بوده

الان شوهرم اومد بهش گفتم گف ولش کن میدونم زیاد حرف میزنه منم حوصلم‌نمیکشه گفتم اگ داداشت چیزی گف خاه ...

وای ولی چه بده همش استرس اینو داشته باشی که کی شوهرت بیاد وسر بچه دعواتون بشه 

حتما باید با هرشرایطی کنار اومد؟سر بچه عتیقه داداشش زنشومیزنه

اونکه خیلی بی وجدانه که این کارو میکنه 

ولی میگم هرچی شد طلاق راه آخره 

نعره هیچ شیری خانه ی چوبی را خراب نمیکند،من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها میترسم.
الان شوهرم اومد بهش گفتم گف ولش کن میدونم زیاد حرف میزنه منم حوصلم‌نمیکشه گفتم اگ داداشت چیزی گف خاه ...

عزیزم میدونی قانون جدب چیه شما داری مشکلات وبگو مگو رو جدب میکنی داری برای انفاقی ک نیفتاده وقرار نیست بیفته عزاداری میکنی یاااادبگیری برای مشکلی که هنوز پیش نیومده عزاداری نکن ...خواهرانه گفتم این پست رو بارهابخون

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2706