2737
2739
عنوان

دخترا رژیم جنرال موتورز گرفتم ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 52268 بازدید | 39 پست
استاتر عزیز به منم میگی واجبه لاغر کنم

کامل میگم چیکار کردم امیدوارم خسته نشی از خوندنش، اول اینکه این 7 روز جایی نرو مهمونی مهمونم دعوت نکن چون واقعا نمیشه و به هم میریزه، روز اول میوه داری من صبحانه سیب میخوردم 2 تا برای ناهار سیب و نارنگی و خرمالو و برای شام طالبی سیب نارنگی  ، اینا سیر نمیکنه ولی سوپ چربی سوز هم داری من برای 2 روز درست میکردم حالا اندازه ها میتونی کم زیاد کنی، تو قابلمه 3 شاخه کرفس با برگاش، دوتا هویچ، یه پیاز متوسط، یه حبه سیر، 3 تا گوجه فرنگی، نصف کلم سفید کوچیک، نصف فلفل دلمه بریز روش اب بگیر کامل بپزه بعد با گوشکوب برقی یا میکسر کامل میکسش کن نمک فلفل ابلیمو هم بزن ظاهرش جالب نیست ولی طعمش خوبه، در طول 7 روز هر وقت ضعف کردی یه کاسه بخور، خب روز دوم سبزیجاته صبحانه 1 سیب زمینی با 1 گوجه. نهار سالاد کاهو با گوجه کلم بروکلی با هویج اب پز. شامم سالاد با سیب زمینی اب پز، روز سوم راحته فقط سیب زمینی موز نداره هر چیمیخوای میوه و سبزی، من هویچ و بروکلی اب پز میکنم با کلی سالاد . روز چهارمم 3 وعده اصلی 1 موز و 1 لیوان شیر، 3 تا موز دیگه هم میان وعده با سوپ، روز پنجم تا هفتم مثل همه تقریبا روز پنجم من 2 تا رون مرغ اب پز کردم با 6 تا گوجم در طول روز خوردم سوپم سر جاشه، روز ششم لوبیا و  هویچ اب پز با گوشت قرمز روز فتم هم 1 پیمونه کته با گوشت یا مرغ، خوبیش اینه سوپ هر روز داری اب و قهوه و چایی سبز هر روز میخوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو یک هفته 6 کیلو؟😮

بله عزیزم میدونم ضرر داره و غیر علمیه ولی برای شوک نیاز داشتم ضمنا تمام ماود لازم هم استفاده کردم ر کنارش مولتی و ویتامین ای و زینک هم خوردم

2731
2738
کامل میگم چیکار کردم امیدوارم خسته نشی از خوندنش، اول اینکه این 7 روز جایی نرو مهمونی مهمونم دعوت نک ...

سلام عزیزم من روز ششم این رژیمم . بعد از رژیم وزنت برنگشت؟

مانکن های زیبا ❤ گروه قرمز❤شروع ۲۶ تیر ۴۰۲ ،وزن اولیه ۷۰، هدف اولیه۶۵،هدف نهایی ۵۰،من یه بار تونستم بازم میتونم یه باربی خوشگل بشم😍🤭
سلام عزیزم شما این رژیم جنرال رو گرفتید چی شد؟؟ وزنتون برگشت؟؟ چند کیلو کم کردید منم میخوام بگیرم

سلام گلم . من حدود ۴ کیلو کم کردم در ط عرض ۴ روز اول ،و تا اخر هفته فقط یک کیلوش برگشت و دیگه الان کالری شماری میکنم اصلا برنگشته اون سه کیلو .کلا ۷ و نیم کم کردم حدود یکونیم ماهه .جنرال خیلی رژیم خوبیه برای شوک دادن و کاهش اشتها .

مانکن های زیبا ❤ گروه قرمز❤شروع ۲۶ تیر ۴۰۲ ،وزن اولیه ۷۰، هدف اولیه۶۵،هدف نهایی ۵۰،من یه بار تونستم بازم میتونم یه باربی خوشگل بشم😍🤭
سلام گلم . من حدود ۴ کیلو کم کردم در ط عرض ۴ روز اول ،و تا اخر هفته فقط یک کیلوش برگشت و دیگه الان ک ...

واقعا؟؟ ریزش مو و افتادگی پوست نمیاره ؟ فقط یه روزشو تونستم بگیرم چجوری بگیرم که راحت باشم

2706