2726
عنوان

دخترا رژیم جنرال موتورز گرفتم ❤️

51827 بازدید | 39 پست

بچه ها من رژیم جنرال موتورز گرفتم و قبل رژیم خیلی شک داشتم و فکر میکردم مثل بقیه رژیما جواب نمیده و نا امید میشم ولی خیلی عالی بود، اگر استپ کردین یا واقعا خسته شدین از رژیمای دیگه بیایین اینجااااااا حتما جواب میگیرین ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشمای جنرال موتورز فر خورد🙄

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
2728

چه جوریه؟ 

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

من چند ساله میخوام بگیرم تنبلی و شکمویم نمیزاره این ۸ کیلو اضافه وزنو بیارم پایین 🤦🏻‍♀️ اخه قبلا یسری ۲۴کیلو کم کردی دوران نوجوانی ب جوانی الان گرسنگی ب شدت عصبیم میکنه 

خدایا شکرت ❤
چه جوریه؟

ببین من خیلی رژیم مختلفی گرفتم و اصلا حوصله رژیم طولانی ندارم این رژیم 1 هفتس و بیشتر میوه و سبزی داره من در کنارش مولتی ویتامین، زینک و ویتامین ای هم خوردم روزانه هم 15 دقیقه ورزش کردم و تو 1 هفته 6 کیلو کم کردم عالی بود 

من قبلا گرفتم روم اصلا تاثیر نداره کلا رژیم میوه بهم نمیسازه رژیم های پروتیین مثل شیر و تخم مرغ خیلی ...

شاید بدن شما سازگار نبوده دوستم ولی من کاملا دقیق رعایت کردم و خیلی راضی بودم

چه جوریه؟ 

کلا 7 روزه، روز اول فقط میوه همه چیز به جز موز، روز دوم سبزیجات تمام سبزیجات خام و اب پز، روز سوم ترکیب دو روز قبل هم میوه هم سبزیجات، روز چهارم شیر و موز 6 تا موز 3 لیوان شیر، روز پنجم گوشت سفید یا قرمز با 6 تا گوجه، روز ششم گوشت سفید یا قرمز با سبزیحات. روز هفتم گوشت با 1 پیمانه برنج، یه سوپ چربی سوزم داره که اگر بخوای میگم هر چقد دوست دلشتی میتونی بخوری من یه جوری تنظیم کزدم اصلا گشنه نشدم عالی بود 

من چند ساله میخوام بگیرم تنبلی و شکمویم نمیزاره این ۸ کیلو اضافه وزنو بیارم پایین 🤦🏻‍♀️ اخه قبلا ی ...

دوستم بگیر من خودم چاق هستم حستو درک میکنم شک نکن جواب میده چون خودم جواب گرفتم دلم میخواد روحیه بدم 

2706