2204
عنوان

۱۳ تا کلونازپام

164 بازدید | 37 پست

حدود ۱۰‌ دیقه پیش‌خوردم‌۱۳ تارو باهم

کلونازپام۲‌ بود

به نظرتون تا یکساعت دیگه میمیرم؟ 

کیا اطلاعات دارن راجبش

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

با قرص نمی میرید 

فوقش به مغز و قلب و اینا آسیب جدی می زنید

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2050
می خوای بمیری یا نه

واسه مردن خوردم دیگ

میخوام ببینم میمیرم با فلج و تشنج و ایناس

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
زنگ بزن اورزانس بیان ببرنت بشورن معدتو،آخر قراره بمیریم چرا عجله میکنی!

آدم وقتی جون ادامه دادن نداره چیکار کنه آخرین راهه دیگ

یعنی اول قرص می خورین بعد میاین مشورت می کنین؟!!

نه من قبلا چندجا دیده بودم گفته بودن آدم نمیمیره تشنج و کما و اینا داره 

میخواستم ببینم کسی تجربه داره خدایی نکرده تو اطرافیان؟

الان دیگه باید خواب ببره،

نمیدونم چرا هنوز اثر نکرده

نیم ساعت گذشته

زنگ بزن اورزانس بیان ببرنت بشورن معدتو،آخر قراره بمیریم چرا عجله میکنی!

دیگه جون ندارم ادامه بدم اگه مجبور نبودم اینکارو نمیکردم ک عزیزم

با قرص نمی میرید  فوقش به مغز و قلب و اینا آسیب جدی می زنید

مطمئنی؟ من قلبم مشکل داره‌ حدود دوسالم تحت درمان روانپزشک و روانشناس بودم و قرص مصرف کردم 

یعنی‌ تاثیر نداره؟ ۱۳ تا که کم نیس

از وقتی تاپیک زدی گفتی ده دقه قبل الان دقیقا یک ساعت شده شاید تاریخش گذشته

ببین یکم گیج شدم تقریبا

خوابمم میاد

یعنی اثر کرده؟ 

بخوابم ممکنه بیدار شم یا نه؟

2051