2737
2734
عنوان

به جن اعتقاد دارین؟؟؟ ✓✓

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 204 پست
نه فکرخودتونه چون تلقین می کنی اینطورمیشه خبری نیست خودتوسرگرم کن تلوزیون ببین کتابی بخون تلفنی باک ...

اره همش میگم الانه که دیگه حمله کنن 😂

ولی ساعت دو و سه نصفه شب باکی بحرفم

سرمم میکنم تو گوشی احساس میکنم الان میزنن پس کله م 😊

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔

وای من ی شب تنها بودم همه لامپارو روشن کردم یعنی خونه شد چراغونی صدای آهنگم تا آخر باز کردم همسایها زنگ زده بودن ب پلیس😂😂😑

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایه قرانه اعتقاد چیه ولی قرار نیست تو بترسی با تو کاری ندارن موقع اب جوش ریختن بسم الله بگو سیع ک ...

نشنیدم داشتن کبوتر! چرا؟ 

💖مَن لی غَیرُک حسین (ع) 💖                                     
یعنی چی پاشونو باز کردی تو زندگیت؟

مادربزرگم از قدیما میگفت که میومدن شبا اذیتش میکردن من احمقم خدارو به ۵تنش قسم دادم که یه خوبشو ببینم چه شکلیه از فرداش لعنتی اومد سروقتم . بعد ۲سال که دعانویس پیدا کردم که شرشو کم کرد تا منو دید گفت خودت پاشو به زندگیت باز کردی و ... گفتم اره کار خودم بود

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731

توهم میزنی من از ۱۸ سالگیم تا الان تو شهر غریب تنها بودم شوهرمم شبکار اصلا نترسیدم 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
وای من ی شب تنها بودم همه لامپارو روشن کردم یعنی خونه شد چراغونی صدای آهنگم تا آخر باز کردم همسایها ...

فکرشو کن همون موقع برقا برن😂😂😧😧😧

💖مَن لی غَیرُک حسین (ع) 💖                                     
اره همش میگم الانه که دیگه حمله کنن 😂 ولی ساعت دو و سه نصفه شب باکی بحرفم سرمم میکنم تو گوشی احسا ...

نه باباهمش توذهنته

خوب شبابخواب یا تی وی ببین 

چراغاهم روشن بزارکه  همه جابرات توتاریکی نباشه

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2740
بله هست بهش فک نکن من یه مدت از بی عقلی خودم پاشو تو زندگیم باز کرده بودم دهنم سرویس شد تا گورشو گم ...

یعنی چی 😳 یعنی اذیتت میکرد؟؟؟؟وای خدا😫

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
یعنی چی 😳 یعنی اذیتت میکرد؟؟؟؟وای خدا😫

اره مدام میگفت اومدم ببرمت و ... خیلی وحشتناک بود بدتر از همه بقیه فک میکردن بختکه اما فقط خودم میدونستم با حماقتم اون لامصبه که اذیتم میکنه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
وجود دارن ولی قرار نیست وقتی تنهایی بیان سراغ آدمیزاد منم شبا تنهام ولی نمیترسم وبهشون فک نمیکنم&nbs ...

دست خودم نیس،هرچقدرم میام فکر نکنم بدتره میاد تو ذهنم

سلام با اجازه استارتر برای خوب شدن مادرم که کرونا داره یه صلوات میفرستین❤🙏🏻

فرستادم عزیزم😘

2706