2733
2734
عنوان

به جن اعتقاد دارین؟؟؟ ✓✓

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 204 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جن که هست ، مگه میشه خدا تو قرانش دروغ گفته باشه

اما اونام دنیای خودشونو دارن و انقدربیکارنیستن که بیان سربه سر ادمابذارن یا بهشون اسیب بزنن

همین فکر و خیالای بیخودی از جن بدتره ، ایناروکنترل شون‌کن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ایه قرانه اعتقاد چیه

ولی قرار نیست تو بترسی با تو کاری ندارن

موقع اب جوش ریختن بسم الله بگو

سیع کن هیچ وقت برهنه کامل تو خونه نگردین

و داشتن کبوتر تو خونه هم سفارش پیامبره

تو خونه تم صدای اذان باشه که چه بهتر

هست ولی به ما کاری ندارن برقو روشن بزار بخواب

تو اتاق خوابو نگاه میکنم همش فکر میکنم از اونجا میزنن بیرون

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
2740
حالا بگیم راسته که بدتر می ترسی شبا تو تاریکی نخواب

تا صبح بیدارم اکثرا از ترس 

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
تو اتاق خوابو نگاه میکنم همش فکر میکنم از اونجا میزنن بیرون

از هرچی بترسی سرت میاد

مه بلد نویم بی وفایی،یه تقاص سادگیمه،زخمه که نایدم وقلبم،یادگار عاشقیمه،آرام گیانم چیه...روح وروانم بردیه.........🙂..توی تاپیکای سمی تگم کنید مرسی😁
اره تازه عاشقمه

یعنی چی؟ 😂

یعنی چی؟ 😂

ینی جن عاشق دارم😁😑

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
تا صبح بیدارم اکثرا از ترس 

افکارت هست که آزارت می ده نه حضور جن . بهش فکر نکن . با خودت بگو هروقت دیدمشون و اذیتم کردن بعدا غصه شو می خورم . فعلا راحت می خوابم . آیه الکرسی بخون و بسم الله الرحمن الرحیم بگو قبل خواب

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2706