2733
2734
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27247 بازدید | 259 پست
نه من خودم همین امروز پیشنهاد میدم کلمه جایگزین بشه  اصلا دیوونه ی اصل و ریشه م  این کلم ...

باشه😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خاک تو سرم

یکسال پیش پسرداییم شیرخوار بود

هروقت زنداییم می‌رفت شیر میداد میرفتم نگاه میکردم چون قیافه نوزاد رو دوست داشتم اون موقع

نکنه این حرف هارو پشت سرم زده باشه

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
2728
ممولی بگه بهترره😅😄

ممولی نشنیدم ولی ممه هم بامزه س یاد حرف زدن بچه ها میوفتم 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
چن وقتشه بچتون دوستان راه حل دادن میتونین استفاده کنین از نظرات

الان نزدیگ دو سالش باز بار دارم ماتم گرفتم وقتی ب کاراش فکر میکنم بعد زایمان 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2740
بعید نیس😂 اخه این چ کاریه رفتی نگا کردی😂😂

بخدا فقط از قیافه پسرداییمو بازی باهاش خوشم میومد....همین 

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
بله زحمتش واسه اوناست لذت واسه شما 😬😄

خو حقمونه عزیزم 😇😊😇😊😇🥰🥰🥰

وایی بچه ها یه جوکی خوندم مردم از خنده یه پسره نوشته بود اگر داد..ن ۹۰ درصد لذت داره و کر...دن ۱۰ درصد یه فکری باید بکنم اینجوری نمیشه 🤣🤣🤣

به سینه ربطی نداشت ولی قشنگ بود زود باشید همه بخندید ببینم 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2706